Bosch šilumos siurbliai

Bosch silumos siurbliai

Bosch – tai Vokietijos technikos pasididžiavimas, savo veiklą išplėtęs daugelyje pasaulio šalių. Bosch techniką – pradedant virtuviniais prietaisais, baigiant pažangiais šilumos siurbliais ir kita namų įranga, savo namuose turi dažnas pasaulio gyventojas. Šio gamintojo produktai išsiskiria aukšta kokybe, parankiomis funkcijomis, lengvu naudojimusi. Tai tik keli išskirtiniai Bosch gamintojo bruožai, dėl kurių šią techniką namams renkasi vis daugiau žmonių. Kalbant apie namų šildymo sistemas, mūsų klientų itin mėgstama prekė – tai Bosch šilumos siurbliai, galintys pakeisti ne visados patogų centrinį šildymą. Tai puiki alternatyva, jeigu centrinis, elektrinis ar kitų tipų šildymas Jums neprieinamas arba nepatogus.

Šioje kategorijoje pristatomi modernūs Bosch šilumos siurbliai namams bei butams. Šilumos siurbliai garantuoja šiltą ir subalansuotą namų orą, leidžia namie jaustis jaukiai ir mėgautis šiluma. Kitas puikus šių įrenginių pranašumas – tai oras – oras veikimo principas, kurio dėka galėsite pagal poreikį patalpas arba šildytis, arba vėsinti, priklausomai nuo metų laiko. Tai geriausias šildymo/šaldymo būdas mažoms patalpoms – butams, parduotuvėms, kioskeliams.

Specdarbai.lt svetainėje kviečiame internetu įsigyti norimą ir Jūsų būstui tinkamiausią šilumos siurblį konkurencinga kaina. Garantuojame nepriekaištingą aptarnavimą, visas garantijas, o svarbiausia – subalansuotą temperatūrą Jūsų darbo arba namų patalpose. Šilumos siurbliai užtikrins, kad tiek vasarą, tiek žiemą jaustumėte optimalų komfortą.

No products found which match your selection.

30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.