Kaisai oro kondicionieriai

kaisai oro kondicionieriaiJeigu ieškote oro kondicionieriaus, pasižyminčio gera kaina ir Jūsų butui ar kito tipo patalpoms pritaikytu galingumu, rekomenduojame mūsų kataloge pristatomus Kaisai oro kondicionierius. Kaisai visados buvo mėgiamas oro kondicionierių gamintojas, siūlantis klientams puikų kokybės ir kainos santykį bei užtikrinantis patogų naudojimąsi kondicionieriais.

Jeigu vasaromis sunkiai pakeliate karščius, o nesinori pirkti itin galingų ir brangių įrenginių, Kaisai oro kondicionieriai idealiai atitiks Jūsų lūkesčius. Mūsų prekiaujami šio gamintojo produktai – tai Kaisai ECO linijos oro vėsinimo įrenginiai. Tai oras-oras principu veikiantys kondicionieriai, kurie mėgiami mūsų klientų dėl itin gero naudingumo koeficiento, yra priskiriami A + arba A++ energijos klasei ir patikimai vėsina namų, butų, viešbučių patalpas. Tad Kaisai produktai ne tik efektyviai palaiko subalansuotą temperatūrą, bet ir leidžia sutaupyti!

Norėdami įsigyti Kaisai oro kondicionierių vienomis mažiausių rinkos kainų, kviečiame rinktis iš mūsų el. katalogo. Čia ne tik pristatomi naujausi šių įrenginių modeliai, bet ir siūlomos mūsų dosnios nuolaidos. Oro kondicionierius – tai ilgaamžis įrenginys, į kurį investavę kiekvieną vasarą galėsite namuose ar darbe jausti komfortą ir malonią temperatūrą. Internetu įsigytas prekes patogiai pristatysime Jums visoje Lietuvoje. Specdarbai.lt – tai patrauklios kainos, pažangios technologijos ir aukštos klasės įrenginiai namams, butams, biurams ir kitoms patalpoms. Užsisakykite reikalingą prekę dar pigiau su mūsų skelbiamomis akcijomis!

No products found which match your selection.

30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.