Oro Kondicionierių remontas

 

Mūsų įmonė siūlo ne tik įsigyti aukščiausios kokybės kondicionierius bet kokio dydžio ir paskirties patalpoms, bet ir džiaugiasi galėdama suteikti profesionalias kondicionierių remonto paslaugas. Kondicionierių remontas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar kituose miestuose Lietuvoje atliekamas greitai ir kokybiškai. Užsisakius mūsų remonto paslaugas, atvykęs kondicionierių meistras sutaisys Jūsų kondicionierių ir vėl prikelti jį naujam gyvenimui.

Oro kondicionierių remontas ir techninis aptarnavimas atliekamas konkurencinga kaina, operatyviai ir laikantis aukščiausių techninių bei saugumo reikalavimų. Kondicionierių remontas ar kondicionierių meistras iš mūsų įmonės gali būti iškviestas internetu. Žemiau rasite mūsų teikiamų remonto paslaugų aprašymus su nurodytais kontaktais. Kviečiame teirautis, jeigu Jums reikalingas profesionalus, greitas kondicionierių taisymas Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose. Mūsų meistrai pasirūpins, kad Jūsų oro vėdinimo įrenginys ne tik vėl puikiai veiktų, bet ir suteiks naudingos informacijos apie kondicionierių priežiūrą bei profilaktiką. Neretai pasitaiko, kad nekvalifikuotiems meistrams sutaisius kondicionierių, šis vėl greitai sugenda. Mes didžiuojamės turėdami profesionalių meistrų komandą, kuri užtikrins ilgą kondicionieriaus tarnavimo laiką ir nepriekaištingai atliktą darbą.


REMONTAS

Techninę priežiūrą ir remonto darbus atlieka aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai, turintys ilgalaikę darbo patirtį.
Mūsų patyrę meistrai be didelio vargo, tiksliai ir greitai nustatys oro kondicionavimo sistemos gedimus ir efektyviai juos pašalins, todėl greitai galėsite vėl džiaugtis puikiai vėdinamomis ir vėsinamomis patalpomis namuose ar biure.

Dėl kondicionierių remonto skambinkite: +370 601 86 366


TECHNINIS APTARNAVIMAS

Oro kondicionieriai nėra standartiniai buitiniai prietaisai, jie turi būti tinkamai eksploatuojami.
Kvalifikuotų specialistų pagalba reikalinga ne tik montuojant, bet ir tinkamai prižiūrint.

Dėl kondicionierių techninio aptarnavimo skambinkite:+370 601 86 366


Atliekami darbai:

  • Vidinio ir išorinio blokų bei vamzdyno apžiūra ir išvalymas;
  • Oro kondicionieriaus patikrinimas visuose režimuose;
  • Drenažo surinkimo padėklo, drenažo vamzdžio ir vidinio bloko filtrų valymas;
  • Freono sistemos spaudimo patikrinimas ir esant būtinybei – jo papildymas;
  • Elektros įtampos, elektros srovės ir elektros instaliacijos patikrinimas;
  • Kondicionieriaus jungčių apžiūra.

  Mūsų įmonė siūlo ne tik įsigyti aukščiausios kokybės kondicionierius…