Skylių gręžimas

Kas yra deimantinis skylių gręžimas?

skylių gręzimas
Remonto ar statybos darbai tradiciškai buvo siejami su grąžto ar plaktuko keliamu  triukšmu. Tik ši nuostata drąsiai gali būti naudojama tik tada, kai kalbame apie praeitį.

Skylių gręžimas

Deimantinis gręžimas šiuo metu plačiai taikomas montuojant kanalizacijos, vandens, šilumos, dujų, oro kondicionavimo  bei ventiliacijos sistemas ir pan.  Ši paslauga tapo populiari tiek tarp statybos ir remonto bendrovių, dirbančių statybos aikštelėse, tiek tarp žmonių remontuojančių savo gyvenamąsias patalpas.  Skylių gręžimas betone yra labai atsakingas procesas, ši technologija reikalauja operatorių įgūdžių ir patirties, todėl šias paslaugas gali atlikti tik kvalifikuoti darbuotojai.

Gręžimo kainynas +370 601 86 366

Nauda:

  • Didelė sparta;
  • Pageidaujamas dydis;
  • Plokščios ir lygios formos skylės;
  • Galimybė sukurti skirtingo skersmens ir bet kokio kampo skyles;
  • Darbas atliekamas saugiai ir be dulkių;
  • Nesukeliama vibracija, kuri galėtų pažeisti pastato konstrukcijas;

Tokio pobūdžio skylių gręžimas reikalauja profesionalios įrangos ir kvalifikuotų, patyrusių specialistų. Tokiomis sąlygomis skylių gręžimas įgyvendinamas kokybiškai ir sparčiai. Skylių gręžimas, bet kokioje statybinėje medžiagoje, ar tai būtų betonas, gelžbetonis, mūras, plytos, siekiant geriausio rezultato, reikalauja ypatingo darbuotojų atidumo.

Deimantinio gręžimo sistemos dėka skylių gręžimas atliekamas reikiamų išmatavimų. Išpjaunamas užsakyto dydžio skylės, pageidaujamo dydžio diametro ir gylio. Rezultatas – lygūs ir neaptrupėję kraštai, kokybiško darbo dėka dažnai skylių gręžimas nereikalauja papildomų apdailos darbų po to, kai atliekamas užsakymas.

Deimantinis skylių gręžimas pranašus prieš kitokio tipo gręžimą, tuo, kad atliekant darbą tvarkingai pašalinama visa išpjauta masė. Pašalinama konstrukcinė masė, armatūros konstrukcijos ar kitos tūryje pasitaikiusios statybinės medžiagos ir svetimkūniai.

Skylių gręžimas pritaikomas įvairiuose statybos darbuose, atliekant vėdinimo, kondicionavimo, santechnikos, elektros darbams ir t.t. Bendradarbiaujame tiek su pavieniais užsakovais, tiek su statybos įmonėms.

Kas yra deimantinis skylių gręžimas? Remonto ar statybos darbai tradiciškai…