Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Kas yra aeroterminis
šildymas (oras-vanduo)?

Aeroterminis šildymas (Oras-vanduo)

Aeroterminio šildymo šilumos siurblių oras-vanduo veikimo principas kaip ir geoterminis šildymas paremtasalternatyvių šildymo būdų, bei atsinaujinančios energijos pritaikymu kasdieniniams buities poreikiams principu. Šilumos siurblys oras-vanduo yra puikus derinys švarios energijos gamybai ir optimaliam komfortui.

Šilumos siurbliai ima šilumą iš oro, ją perduoda vandeniu per radiatorius ar grindinę šildymo sistemą. Šilumos siurblys oras – vanduo aušina išorinio bloko dėka paimtą lauko orą ir jį kaip priemonę šildyti vandenį perduoda šilumokaičiu. Tokiu būdu iš lauko paimtas oras tampa energijos šaltiniu patalpų ar vandens šildymui.
Aeroterminis šildymas – tai pigus ir ekologiškas būdas šildyti pastatus, vandenį, grindis, ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui.
Aeroterminis šildymas (oras-vanduo) puikiai pritaikytas ne tik atlikti šildymo funkciją, bet ir esant poreikiui šaldyti, vėsinti patalpas.
Aeroterminis šildymas, šilumos siurbliai oras-vanduo yra plačiai naudojami Europoje šildymui ir karšto vandens gamybai.

Aeroterminis šildymas, šilumos siurblys oras - vanduo įgijo didelį populiarumą dėl savo didelio energijos vartojimo efektyvumo, universalaus naudojimo, taip pat lengvo ir nebrangaus montavimo.

Priežastys dėl ko verta pasirinkti
oras-vanduo šilumos siurblį:

Vėdinimo sistemos įrengimą
sudaro skirtingi etapai:

Nauda ištisus metus. Žiemą – patalpų šildymas, vasarą – oro kondicionavimas. Karšto vandens gamyba ištisus metus;
Nepriklausomybė nuo iškastinio kuro, bei centralizuoto šildymo sistemos.
Ekonomiškumas. Šilumos siurblys sunaudoja iki keturių kartų mažiau elektros energijos nei tokios pat šiluminės galios elektrinis šildytuvas;
Optimalumas. Sistema nereikalauja techninių specifikacijų suderinimo (lengvas ir greitas montavimas) ir brangių gręžimo išlaidų.

LG Oras-vanduo šilumos siurblys

LG Electronics pasaulio rinkos lyderė, besispecializuojanti klimato reguliavimo priemonių kūrime. Šios bendrovės sukurtas įrenginys “LG Therma V” skirtas aeroterminio šildymo sistemai kaip šilumos siurblys. Ši alternatyvi priemonė šildymui veikia naudodama kuro ir dujų degimą. Aeroterminis šildymas pranašus tuo, kad naudoja atsinaujinančią energiją, kas be abejo, yra pasaulinė energetikos ateitis. LG Therma V šilumos siurblys oras – vanduo iš lauko išgautą energiją per šilumos siurbo šilumokaitį perduoda saugiam šaltnešiui t.y. freonui, kuris pasižymi itin žema virimo temperatūra, tuomet sistemoje šildomas šaltnešys užverda ir taip tampa dujinės būsenos. Veikiant kompresoriui su inventoriniu prievadu, šaltnešio slėgiui didėjant proporcingai didėja ir temperatūra. Tokiais procesais pagaminama šiluma, kuri toliau perduodama į vandens paskirstymo sistemą, kurios tikslas yra šildyti patalptas ir teikti karštą vandenį.

Kodėl verta rinktis LG?

Vienas iš prioritetų renkantis šildymo būdą yra finansinės išlaidos. Siekiant, kad šildymo sistema būtų ekonomiška reikia atsižvelgti ne tik į šilumos siurblio kainą, tačiau ir į ilgalaikes išlaidas eksploatacijai. Šilumos siurblys “LG Therma V” dėl aukšto energijos efektyvumo išgaunama iki 4 kW šilumos kiekvienam suvartojamos šilumos energijos kilovatui. Dėl šios priežasties naudojant Therma V sistemą, ¾ energijos, reikalingos apšildyti patalpą galima išgauti neinvestuojant finansinių išteklių. Aeroterminis šildymas įdiegiant šio modelio šilumos siurblį nereiklauja sudėtingų montavimo darbų, ypatingai jeigu šalia objekto, kuriame norima sumontuoti šią šildymo sistemą šalia nėra buitinių ar gamintinių dujų magistralinių tinklų.

Draugiškas aplinkai

Aeroterminis šildymas draugiškas aplinkai ne tik dėl savo iš lauko oro paimamos energijos, tačiau ir patys LG šilumos siurbliai sukurti pagal visus galiojančios gamtosaugos reikalvimus. “LG Therma V” šilumos siurblys nesudaro poveikio ozono sluoksnio ardymui, o išskleidžiamo anglies dvideginio kiekio rodikliai itin maži. Dėl visų šių sąvybių Aeroterminis šildymas ir Oras-vanduo šilumos siurbliai “LG Therma V” draugiški ne tik gamtai, bet ir vartotojui.

ECODAN Oras - vanduo šilumos siurblys

“ECODAN” šilumos siurblys Oras-vanduo, taip pat skirtas aeroterminio šildymo sistemai. Tai pilnos komplektacijos įrenginys, kurio pajungimui naudojamas tik vanduo ir elektra. Šis šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui. “ECODAN” šilumos siurbliai sukurti taip, kad aeroterminio šildymo sistema efektyviai veiktų ištisus metus, nekeldama keblumų dėl temperatūros pokyčių. Šio modelio oras-vanduo šilumos siurblys gamina karštą vandenį iki 60˚C, o dirbti nenaudodamas elektrinių tenų net iki -20˚C. “ECODAN” šilumos siurblys gali veikti šildymo režimu esant net iki -25˚C.

Oras - vanduo šilumos siurblys ZUBADAN

Gamintojas Mitsubishi Electric savo šilumos siurbliams davė “ZUBADAN” pavadinimą, ką iš japonų kalbos išvertus reiškia – super šildymas. “ZUBADAN” šilumos siurblys yra inovatyvus modelis rinkoje, skirtingai nuo kitų šis oras-vanduo šilumos siurblys suteikia galimybę vartotojui reguliuoti jo darbą. Kontroliuojamas kompresoriaus greitis leidžia sistemai pasiimti elektros energijos tik tiek kiek reikia, todėl aeroterminis šildymas ekonomiškai atsiliepia vartotojo elektros išlaidoms.

Aeroterminio šildymo sistema, kurioje įdiegtas “ZUBADAN” oras-vanduo šilumos siurblys išsiskiria savo pranašumu prieš kitus oras-vanduo šilumos siurblių įrenginius veiksmingu ir efektyviu darbu žemoje temperatūroje. Vienvalenčių operacija yra įmanoma net ir esant žemai, t.y. -15°C temperatūrai, todėl galima išsiversti be elektrinio imersinio šildytuvo apskritai.

Aeroterminis šildymas, sistemoje naudojant “ZUBADAN” populiarus dėl šio oras-vanduo šilumos siurblio itin aukšto naudingumo koeficianto, galimybės dirbti esant net iki -25°C temperatūrai, bei pagreitinto atšildymo.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos