fbpx
☀️ Šiluma – žiemą, vėsa – vasarą. ❄️ Komfortas visais metų laikais!

Kas yra aeroterminis
šildymas (oras-vanduo)?

Aeroterminis šildymas (Oras-vanduo)

Aeroterminio šildymo šilumos siurblių oras-vanduo veikimo principas kaip ir geoterminis šildymas paremtasalternatyvių šildymo būdų, bei atsinaujinančios energijos pritaikymu kasdieniniams buities poreikiams principu. Šilumos siurblys oras-vanduo yra puikus derinys švarios energijos gamybai ir optimaliam komfortui.

Šilumos siurbliai ima šilumą iš oro, ją perduoda vandeniu per radiatorius ar grindinę šildymo sistemą. Šilumos siurblys oras – vanduo aušina išorinio bloko dėka paimtą lauko orą ir jį kaip priemonę šildyti vandenį perduoda šilumokaičiu. Tokiu būdu iš lauko paimtas oras tampa energijos šaltiniu patalpų ar vandens šildymui.
Aeroterminis šildymas – tai pigus ir ekologiškas būdas šildyti pastatus, vandenį, grindis, ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui.
Aeroterminis šildymas (oras-vanduo) puikiai pritaikytas ne tik atlikti šildymo funkciją, bet ir esant poreikiui šaldyti, vėsinti patalpas.
Aeroterminis šildymas, šilumos siurbliai oras-vanduo yra plačiai naudojami Europoje šildymui ir karšto vandens gamybai.

Aeroterminis šildymas, šilumos siurblys oras - vanduo įgijo didelį populiarumą dėl savo didelio energijos vartojimo efektyvumo, universalaus naudojimo, taip pat lengvo ir nebrangaus montavimo.

Priežastys dėl ko verta pasirinkti
oras-vanduo šilumos siurblį:

Nauda ištisus metus. Žiemą – patalpų šildymas, vasarą – oro kondicionavimas. Karšto vandens gamyba ištisus metus;

Nepriklausomybė nuo iškastinio kuro, bei centralizuoto šildymo sistemos.
Ekonomiškumas. Šilumos siurblys sunaudoja iki keturių kartų mažiau elektros energijos nei tokios pat šiluminės galios elektrinis šildytuvas;
Optimalumas. Sistema nereikalauja techninių specifikacijų suderinimo (lengvas ir greitas montavimas) ir brangių gręžimo išlaidų.

Airwell Oras-vanduo šilumos siurblys

Airwell yra vienas seniausių gamintojų, kuris specializuojasi klimato reguliavimo priemonių kūrime. Šios bendrovės sukurtas įrenginys “Airwell Wellea” skirtas aeroterminio šildymo sistemai kaip šilumos siurblys. Ši alternatyvi priemonė šildymui veikia nenaudodama kuro ir dujų degimo. Aeroterminis šildymas pranašus tuo, kad naudoja atsinaujinančią energiją, kas be abejo, yra pasaulinė energetikos ateitis. “Airwell Wellea” šilumos siurblys oras – vanduo iš lauko išgautą energiją per šilumos siurblio šilumokaitį perduoda saugiam šaltnešiui t.y. freonui, kuris pasižymi itin žema virimo temperatūra, tuomet sistemoje šildomas šaltnešis užverda ir taip tampa dujinės būsenos. Veikiant kompresoriui su inventoriniu prievadu, šaltnešio slėgiui didėjant proporcingai didėja ir temperatūra. Tokiais procesais pagaminama šiluma, kuri toliau perduodama į vandens paskirstymo sistemą, kurios tikslas yra šildyti patalpas ir teikti karštą vandenį.

Kodėl verta rinktis Airwell?

Vienas iš prioritetų renkantis šildymo būdą yra finansinės išlaidos. Siekiant, kad šildymo sistema būtų ekonomiška reikia atsižvelgti ne tik į šilumos siurblio kainą, tačiau ir į ilgalaikes išlaidas eksploatacijai. Šilumos siurblys “Airwell Wellea” dėl aukšto energijos efektyvumo išgaunama iki 4 kW šilumos kiekvienam suvartojamos šilumos energijos kilovatui. Dėl šios priežasties naudojant sistemą, ¾ energijos, reikalingos apšildyti patalpą galima išgauti neinvestuojant finansinių išteklių. Aeroterminis šildymas įdiegiant šio modelio šilumos siurblį nereikalauja sudėtingų montavimo darbų, ypatingai jeigu šalia objekto, kuriame norima sumontuoti šią šildymo sistemą šalia nėra buitinių ar gamtinių dujų magistralinių tinklų.

Draugiškas aplinkai

Aeroterminis šildymas draugiškas aplinkai ne tik dėl savo iš lauko oro paimamos energijos, tačiau ir patys Airwell šilumos siurbliai sukurti pagal visus galiojančios gamtosaugos reikalvimus. “Airwell Wellea” šilumos siurblys nesudaro neigiamo poveikio ozono sluoksnio ardymui, o išskleidžiamo anglies dvideginio kiekio rodikliai itin maži. Dėl visų šių savybių Aeroterminis šildymas ir Oras-vanduo šilumos siurbliai “Airwell Wellea” draugiški ne tik gamtai, bet ir vartotojui.

Cooper&Hunter Oras - vanduo šilumos siurblys

Cooper&Hunter gamintojo “Evipower Premium” inverter šilumos siurblys Oras-vanduo, taip pat skirtas aeroterminio šildymo sistemai. Tai pilnos monoblock tipo įrenginys, kurio pajungimui naudojamas tik vanduo ir elektra. Šis šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui.

C&H “Evipower Premium” šilumos siurbliai sukurti taip, kad aeroterminio šildymo sistema efektyviai veiktų ištisus metus, nekeldama keblumų dėl temperatūros pokyčių. Šio modelio oras-vanduo šilumos siurblys gamina karštą vandenį iki 60˚C, o efektyviai veikia net prie -25˚C. 

Oras - vanduo šilumos siurblys Daikin Altherma su integruota vadens talpa

Daikin “Altherma 3 H HT” šilumos siurbliai efektyviai šildo iki -28˚C. Aukštos temperatūros šilumos siurbliai – tai puiki investicija į komfortą ir energijos taupymą. Jie šildo, vėsina ir tiekia karštą vandenį, todėl tobulai tinka namų savininkams, norintiems atsisakyti tradicinės ir įsirengti ekologiškesnę ir taupesnę šildymo sistemą. Įrenginyje įmontuotas specialus kompresorius, įšildantis vandenį net iki 70°C.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos