Kaip užsisakyti

Kaip reikia užsisakyti prekes.

1. Parduotuvėje paspaudus ant pasirinktos prekės, atidaromas platesnės informacijos ir tolimesnių veiksmų langas.

pirkti2

2. Pasirinkus patikusios prekės kiekį, spauskite mygtuką „į krepšelį“.

 

 

 

 

3. Po pasirinkto veiksmo iššokusiame langelyje pasirinkite norimą tolimesnių veiksmų seką: „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“ ar iškart „APMOKĖTI“.

perka

4. Pasirinkus veismą „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“, pasirinkus kitą norimą prekę, visi nurodymai vėl prasideda nuo 1 instrukcijos punkto.

testi

5. Pasirinkus veiksmą „APMOKĖTI“, atsidariusiame naujame lange Jus galėsite pataisyti savo užsakymą, pamatyti kiek kainuos pristatymas ir galutinę kainą, jei viskas gerai paspauskite mygtuką „Apmokėti“.

perka2

  6. Naujame atsidariusiame lange Pasirinkite: Prisijungti (jei esate jau pirkęs) arba Registruotis (jei dar nei karto pas mus nepirkote).

login

7. Jei pasirinkote Prisijungti įveskite prisijungimo duomenis.

logintis

8. Jei pasirinkote Registruotis užpildykite užsakymo formą, atitinkamuose laukeliuose įveskite: Vardą, Pavardę, Adresą, Miestą, Apskritį, Pašto kodą, Elektroninį paštą, Telefono numerį.

rtegas

9. Papildomos informacijos laukelis skirtas papildomoms pirkėjo pastaboms.

ppinfo

10. Pasitikrinkite visą užsakymo informaciją. Jei viskas teisingai, spauskite „Pateikti užsakymą“.

11. Pateikus užsakymą, naujame lange matysite atsiskaitymo informaciją ir Bankų logtipus. Paspauskite ant banko logotipo kuriuo jus naudojatės ir atlikite mokėjimą iš savo el. Bankininkystės sąskaitos į nurodytus atsiskaitymo rekvizitus.

12. Gavę Jūsų užsakymą el. paštu informuojame, kad užsakymas gautas. Peržiūrėję ir gavę apmokėjimą pranešime, jog užsakymas yra pradėtas vykdyti.

Kaip reikia užsisakyti prekes. 1. Parduotuvėje paspaudus ant pasirinktos prekės,…