Prekių grąžinimas

PREKĖS GRĄŽINIMAS

1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, jeigu prekė turi gamyklinį broką, atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties arba gauti pakeistą prekę, pranešęs apie tai pardavėjui raštu per 7 dienas nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:

1.1.  Pardavėjui gavus pranešimą apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties, prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita (t.y. Pirkėjas privalo padengti prekės grąžinimo išlaidas) per 7 dienas nuo pranešimo gavimo.

1.2. Pardavėjui gavus grąžinamą prekę, įvertinus jos kokybę ir įsitikinus,  kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, klientui grąžinama prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

1.3. Pirkėjo (vartotojo) teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju netaikoma sutartims dėl prekių, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;

1.4. Prekė grąžinama originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kurią pirkėjas gavo kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą bei  pardavimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą. Grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos, atidarytos ir turi būti tokios būklės, kokios buvo išsiųstos.

2. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas per 7 darbo dienas privalo kreiptis elektroniniu paštu: info@specdarbai.lt laisva forma informuoti apie brokuotą prekę ir ketinimą ją grąžinti.

PREKĖS GRĄŽINIMAS 1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, jeigu prekė turi…

30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.