Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Klientų atsiliepimai

Violeta

Rated 5 out of 5
2023-02-22

Konsultavimas, sistemos įrengimas – viskas puikiai, aukšta aptarnavimo kultūra. Oro kondicionierių/šilumos siurblį meistrai įrengė laiku, dirbo kruopščiai, švariai, atsakingai, viską išaiškino. Rekomenduoju!

Vladimiras

Rated 5 out of 5
2023-01-30

Nusprendžiau savo namuose pastatyti šilumos siurblį „oras-oras“. Įmonės vadybininkas – Maksimas, profesionaliai, pagal mano namo galimybes pateikė pilną ir konkrečią informaciją apie įrangą, pasiūlė nuolaidas, paaiškino daug niuansų, techninius montavimo sprendimus bei įrangos pranašumus.
Montavo įrangą meistras – Lukas. Jis yra savo darbo profesionalas. Tvarkingai, kokybiškai, greitai. Toks meistrų darbas kaip Luko, atneša džiaugsmą ir patikimumą įrangos naudojime. Ačiū. Rekomenduoju visiems naudotis šios įmonės paslaugomis.

Irena

Rated 5 out of 5
2023-01-20

2023-01-19 Vyrukai įrengė šilumos siurblį oras-oras. Likau labai patenkinta jų darbu. Dirbo sąžiningai ir greitai. Daugiau tokių darbuotojų. Nuoširdus ačiū.

Neringa

Rated 5 out of 5
2022-09-26

Turbūt pats geriausias puslapis kondicionavimo tema. Viskas pateikta aiškiai ir suprantamai. Dėkoju už operatyvumą ir greitą oro kondicionieriaus montavimą, kai to labiausiai reikėjo 🙂 Visai šeimai labai patiko wi-fi valdymas!

Rasa

Rated 5 out of 5
2022-09-20

Sveiki, Mindaugai. Man buvo su Jumis malonu bendradarbiauti. Mes labai greitai viska išsprendėm ir užsakymas buvo patvirtintas, ir jūsų darbuotojai kurie montavo kondicionierių Borisas ir Arnoldas labai tvarkingai ir mandagiai atliko savo darbus. Tokiems darbuotojams pagarba. Dėkoju!

Augis

Rated 5 out of 5
2022-08-23

Rimta įmonė ir specialistai, greitai ir kokybiškai parinko reikiamą įrangą ir sumontavo, rekomenduoju!

Vidas

Rated 5 out of 5
2022-08-23

Viskas – pradedant konsultavimu, baigiant sistemos įrengimu yra aukščiausio lygio.

Edita

Rated 5 out of 5
2022-08-11

Rekomenduoju ???????????????? Parenka jums geriausią variantą. Greitas pristatymas. Labai patiko meistrai – mandagūs, malonūs, viską labai tvarkingai padarė. Viską smulkiai išaiškino. Greitas ir kokybiškas darbas. Tik geriausi atsiliepimai. Labai ačiū meistrams! Tikrai rekomenduoju!

Kristina

Rated 5 out of 5
2022-08-02

Labai noriu padėkoti meistrams, Lukui ir Ernestui už kruopštų bei profesionalų kondicionieriaus montavimą. Darbą atliko švariai bei kruopščiai, o atvyko numatytu laiku. Taip pat labai džiaugiuosi betarpišku Aurimo bendradarbiavimu ir konsultavimu išsirenkant kondicionierių. Užsakymas vyko labai greitai, neužtruko net savaitės. Rekomenduoju!

Audrius

Rated 5 out of 5
2022-07-26

Noriu padėkoti už operatyvų, kruopštų ir atsakingai atliktą darbą!

Elena

Rated 5 out of 5
2022-07-24

Esame labai dėkingi Borisui ir jo kolegai Aleksandrui už kokybišką darbą, malonų profesionalų bendravimą. Darbą atliko kokybiškai ir greitai. Taip pat dėkojame pardavimų vadybininkui Mindaugui už atkaklų savo įmonės prekių ir paslaugų reklamavimą.

Alina

Rated 5 out of 5
2022-07-15

Labai patiko montuotojų Ernesto ir Luko atliktų darbų kokybė bei bendravimo kultūra. Sumontavo du kondicionierius labai greitai, kokybiškai ir tvarkingai. Buvo atsižvelgta į kambario dekoro detales, pagal galimybes paliko kaip ir buvo, net nesugadino bendro vaizdo. Rekomenduoju kreiptis, nepasigailėsite!

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos