fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Klientų atsiliepimai

Gabrielė

Rated 5 out of 5
2024-05-16

Mano patirtis su specdarbais.lt buvo labai maloni. Jų meistrai ne tik profesionaliai sumontavo įrangą, bet ir pasižymėjo aukštu darbo kokybės lygiu. Dėkoju visai komandai, ypač meistrams ir vadybininkams, kurie nuo pat pradžios buvo paslaugūs, draugiški ir pasirengę atsakyti į visus mano klausimus. Jų darbas tikrai vertas pagyrimo, ir aš be abejo rekomenduočiau šią įmonę visiems, kurie ieško patikimo oro kondicionierių montavimo paslaugų.

Irina

Rated 5 out of 5
2024-05-08

Labai dėkinga Daliui už gerą patarimą, kuris atitiko visiems mano pageidavimams.
Ačiū ir meistrams, Borisui ir Lukui, kurie sutartu laiku atsakingai atliko darbus, švariai sutvarkė darbo vietą. Rekomenduoju!

Romas

Rated 5 out of 5
2024-01-11

Šaunuoliai vyrai, dirba greitai ir tvarkingai. Pagarba konsultantui ir darbuotojams, kurie sumontavo. Rekomenduoju pasitikėti SpecDarbais. Dėkui.

Robertas

Rated 5 out of 5
2023-11-22

Sekmadienio vakarą parašiau užklausą apie galimą bloko montavimo vietą ant pastato. Jau pirmadienį prieš 9 val. ryto paskambino ir prisistatė gerbiamas Dalius. Viską išklausė, davė patarimą.
Ačiū už paprastą, žmogišką bendravimą.
Kuo didžiausios sėkmės gerb. Daliui ir visam kolektyvui!

Adolfas

Rated 5 out of 5
2023-10-12

Ilgai ieškojau meistrų oro kondicionieriaus/šilumos siurblio montavimo darbams. Po telefoninio pokalbio su Maksimu apsisprendžiau patikėti darbus jam. Patiko Maksimo išsami konsultacija, profesionalūs patarimai ir subtilūs montavimo suderinimai su interjeru. Tobula! AČIŪ šauniems montuotojams!

Paulius

Rated 5 out of 5
2023-07-31

Meistrai tvarkingai atlieka darbus, atsižvelgia į kliento poreikius.

Saulius

Rated 5 out of 5
2023-06-19

Puikiai atliko darbus, profesionalūs meistrai sumontavo DAIKIN kondicionierių. Malonus bendravimas. Pasiūlė patrauklias finansavimo sąlygas. Rekomenduoju!!!

Kristina

Rated 5 out of 5
2023-05-16

Operatyviai, profesionaliai, atsakingai ir sklandžiai galima apibūdinti įmonės atliktus darbus. Dėkoju Maksimui už išsamią konsultaciją, už pasiūlytą montavimo ir įrangos sprendimą, už malonų bendravimą. Ačiū ir meistrams, kurie sutartu laiku atsakingai atliko darbus, švariai sutvarkė darbo vietą. Rekomenduoju!

Konstantinas

Rated 5 out of 5
2023-05-15

Labai patenkintas gautomis paslaugomis. Nuo pirmųjų konsultacijų, iki kondicionieriaus įrengimo mažiau nei idealiame projekte – viskas buvo sklandu, kokybiška ir greitai. Nei vieną minutę nesijaučiau nesuprantąs, kas darosi. Maksimo, Luko ir Ernesto trio galiu drąsiai rekomenduoti!

Violeta

Rated 5 out of 5
2023-02-22

Konsultavimas, sistemos įrengimas – viskas puikiai, aukšta aptarnavimo kultūra. Oro kondicionierių/šilumos siurblį meistrai įrengė laiku, dirbo kruopščiai, švariai, atsakingai, viską išaiškino. Rekomenduoju!

Vladimiras

Rated 5 out of 5
2023-01-30

Nusprendžiau savo namuose pastatyti šilumos siurblį „oras-oras“. Įmonės vadybininkas – Maksimas, profesionaliai, pagal mano namo galimybes pateikė pilną ir konkrečią informaciją apie įrangą, pasiūlė nuolaidas, paaiškino daug niuansų, techninius montavimo sprendimus bei įrangos pranašumus.
Montavo įrangą meistras – Lukas. Jis yra savo darbo profesionalas. Tvarkingai, kokybiškai, greitai. Toks meistrų darbas kaip Luko, atneša džiaugsmą ir patikimumą įrangos naudojime. Ačiū. Rekomenduoju visiems naudotis šios įmonės paslaugomis.

Irena

Rated 5 out of 5
2023-01-20

2023-01-19 Vyrukai įrengė šilumos siurblį oras-oras. Likau labai patenkinta jų darbu. Dirbo sąžiningai ir greitai. Daugiau tokių darbuotojų. Nuoširdus ačiū.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos