Apie mus

TRUMPAI APIE MUS.
UAB „City-Line LT“ sėkmingai dirba visoje Lietuvoje nuo 2006 metų. Dėka sukauptos mūsų darbuotojų patirties greitai pelnėme klientų, tiekėjų bei partnerių pasitikėjimą. Rimtai žiūrime į darbą, įsiklausome į kiekvieno kliento individualius poreikius, greitai reaguojame ir priimame sprendimus. Kruopščiai atrenkame tiekėjus ir siūlome geriausius įrenginius už konkurencingą kainą. Suteikiame galimybę įrangą įsigyti išsimokėtinai.

Mūsų teikiamos paslaugos bei produktai:

·         Oro kondicionierių pardavimas bei montavimas,
·         Šilumos siurblių oras-oras ir oras-vanduo pardavimas bei montavimas,
·         Vėdinimas, vėdinimo sistemų įrengimas;
·         Projektavimas, komplektavimas, aptarnavimas;
·         Multi Split sistemos;
·         Oro drėkintuvai;
·         Oro sausintuvai;
·         Oro valytuvai;
·         Deimantinis skylių gręžimas;
·         Konsultavimas.

Teikiame ne tik montavimo ar remonto darbus. Specdarbai.lt internetinė parduotuvė siūlo įvairių gamintojų produktus bei sprendimus geriausiai atitinkančius potencialių klientų poreikius. Elektroninėje parduotuvėje pristatomas platus inžinerinių tinklų prekių asortimentas.
PAGRINDINIS MŪSŲ TIKSLAS – EFEKTYVIAI PARINKTI TINKAMĄ ĮRANGĄ, UŽTIKRINTI KOKYBIŠKĄ MONTAVIMĄ BEI TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ.
UAB „City-Line LT“ suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.
Kodėl verta rinktis UAB „City-Line LT“?
Greitai reaguojame ir konsultuojame visais klausimais, teikiame rekomendacijas kokia įranga geriausiai tiktų Jūsų būstui ar patalpoms.  Vienodai vertiname darbą su pavieniais klientais ir bendradarbiavimą su rangovais. Kiekvienais metais sumontuojame apie 1000 oro kondicionierių, 50 šilumos siurblius oras-vanduo, 20 vėdinimo sistemų. Šie faktai patvirtina, kad mūsų įmonės specialistų patirtis yra ne vien ilgametė, bet ir turininga.
Bendradarbiavimo pasiūlymas
Mes siekiame surasti patikimų partnerių, sertifikuotų statybinių organizacijų, taip pat architektų, dizainerių ir kvalifikuotų projektų valdymo imonių, kurios tikisi sėkmingo ir pelningo nuolatinio darbo, bendradarbiaujant su įmone UAB City-Line LT, dalyvaujant viešuosiuose konkursuose ir k.t.
Stipriausi Lietuvojestipriausi_lietuvoje2014
„Stipriausi Lietuvoje 2014“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.
Padėtis verslo rinkoje ir praktika užsienio šalyse.Per sunkmetį stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo partneriais dėl patirtų nuostolių ir pastaruoju metu vėl pablogėję verslininkų lūkesčiai skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų teikėjus. Šie sertifikatai gali sumažinti verslo atstovų abejones kita šalimi. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Toks sertifikatas yra sulaukęs verslo susidomėjimo užsienio šalyse ir praktikoje naudojamas jau seniai. Pavyzdžiui, Suomijoje, sertifikatą, įrodantį įmonės patikimumą ir galimybes laiku vykdyti įsipareigojimus, turi 7 tūkst., t.y. daugiau nei dešimtadalis visų veikiančių kompanijų.
Kaip įvertinti stipriausieji?
Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2014“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014“ sertifikatus – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc., o įmonės vadovui, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 1,7 proc.
Mūsų pasiekimai
ISO 9001 sertifikatas įrodo organizacijos įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo.
Kas yra ISO 9001?
ISO 9000 šeimos standartai atspindi tarptautinį susitarimą dėl gerosios kokybės vadybos praktikos. ISO 9001:2008 yra standartas, pateikiantis reikalavimus kokybės vadybos sistemai, pagal kurį gali būti sertifikuojama. Tai žinomiausias pasaulyje standartas, tinkantis visoms organizacijoms, nesvarbu kokio dydžio, tiek verslo, tiek valstybinėms, gamybos, paslaugų bei prekybos.
ISO 9001-14001-18001 spStandartas remiasi aštuoniais kokybės vadybos principais (visi jie yra svarbūs gerai verslo praktikai):
• Orientavimasis į vartotoją
• Lyderystė
• Darbuotojų įtraukimas
• Procesinis požiūris
• Sisteminis požiūris į vadybą
• Nuolatinis gerinimas
• Faktais pagrįstų sprendimų priėmimas
• Abipusiai naudingi santykiai su tiekėjais
ISO 14001 sertifikatas įrodo, kad mūsų organizacijos aplinkos apsaugos vadybos sistema patikrinta pagal geriausios praktikos standartą ir atitinka jo reikalavimus.
Kas yra OHSAS 18001?
OHSAS 18001 yra tarptautinis standartas, keliantis reikalavimus darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemoms. Lietuvos standartizacijos departamentas šį standartą žymi LST 1977:2008. Standarto tikslas – paremti ir skatinti gerą darbuotojų saugos ir sveikatos praktiką, išlaikant pusiausvyrą su socialiniais ir ekonominiais poreikiais.
Įmonėje diegiama vadybos sistema pagal OHSAS 18001 yra skirta užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą. Standarto reikalavimai įgalina organizaciją identifikuoti ir valdyti visas su kasdienine veikla ir neįprastomis situacijomis susijusias rizikas bei gerinti šio valdymo efektyvumą.
Čia rasite draudimo sertifikatą, kuris patvirtina, kad UAB „City-Line LT“ yra apdraudusi savo veiklą verslo civilinės atsakomybės draudimu bei draudžiamojo įvykio atveju atlygins trečiųjų asmenų pagrįstus nuostolius.
Ieškote naujų galimybių?
Prisijunkite prie mūsų komandos!