Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Apie mus

UAB “City-Line LT” sėkmingai dirba visoje Lietuvoje nuo 2006 metų. Dėka sukauptos mūsų darbuotojų patirties greitai pelnėme klientų, tiekėjų bei partnerių pasitikėjimą. Rimtai žiūrime į darbą, įsiklausome į kiekvieno kliento individualius poreikius, greitai reaguojame ir priimame sprendimus. Kruopščiai atrenkame tiekėjus ir siūlome geriausius įrenginius už kokurencingą kainą. Suteikiame gaimybę įrangą įsigyti išsimokėtinai.

Mūsų teikiamos paslaugos bei produktai:

Mūsų teikiamos paslaugos bei produktai:

Teikiame ne tik montavimo ar remonto darbus. Specdarbai.lt internetinė parduotuvė siūlo įvairių gamintojų produktus bei sprendimus geriausiai atitinkančius potencialių klientų poreikius.
Elektroninėje parduotuvėje pristatomas platus
inžinerinių tinklų prekių asortimentas.

Pagrindinis mūsų tikslas — efektyviai parinkti tinkamą įrangą, užtikrinti kokybišką montavimą bei techninę priežiūrą.

Pagrindinis mūsų tikslas — efektyviai parinkti tinkamą įrangą,
užtikrinti kokybišką montavimą bei techninę priežiūrą.

UAB “City-Line LT” suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.

Kodėl verta rinktis
UAB “City-Line LT”?

Greitai reaguojame ir konsultuojame visais klausimais, teikiame rekomendacijas kokia įranga geriausiai tiktų Jūsų būstui ar patalpoms. Vienodai vertiname darbą su pavieniais klientais ir bendradarbiavimą su rangovais. Kiekvienais metais sumontuojame apie 1000 oro kondicionierių, 50 šilumos siurblių oras-vanduo, 20 vėdinimo sistemų. Šie faktai patvirtina, kad mūsų įmonės specialistų patirtis yra ne vien ilgametė, bet ir turininga.

Bendradarbiavimo
pasiūlymas

Mes siekiame surasti patikimų partnerių, sertifikuotų statybinių organizacijų, taip pat architektų, dizainerių ir kvalifikuotų projektų valdymo įmonių, kurios tikisi sėkmingo ir pelningo nuolatinio darbo, bendradarbiaujant su įmone UAB “City-Line LT”, dalyvaujant viešuosiuose konkursuose ir k.t.

Bendradarbiavimo
pasiūlymas

Stipriausi Lietuvoje 2014” ir “Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014” — tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Padėtis verslo rinkoje ir praktika užsienio šalyse. Per sunkmetį stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo partneriais dėl patirtų nuostolių ir pastaruoju metu vėl pablogėję verslininkų lūkesčiai skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų teikėjus. Šie sertifikatai gali sumažinti verslo atstovų abejones kita šalimi. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Toks sertifikatas yra sulaukęs verslo susidomėjimo užsienio šalyse ir praktikoje naudojamas jau seniai. Pavyzdžiui, Suomijoje, sertifikatą, įrodantį įmonės patikimumą ir galimybes laiku vykdyti įsipareigojimus, turi 7 tūkst., t.y. daugiau nei dešimtadalis visų veikiančių kompanijų.

Kaip įvertinti stipriausieji?

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant “Stipriausi Lietuvoje 2014” ir “Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014” sertifikatus — aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 %, o įmonės vadovui, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti veršija 1,7%.

Mūsų komanda

Komandą sudaro savo srities profesionalai su ilgamete patirtimi, nuolat tobulėjantys ir prisitaikantys prie sparčiai kintančios rinkos.

Maksimas Vilkas
Pardavimų vadovas

+370 608 94 666
[email protected]

Dalius Skruodys
Pardavimų vadybininkas

+370 606 10 233
[email protected]

Janina Dyman Šilobritienė
Buhalterė

+370 673 90 600
Anželika Jastrumskienė
Administratorė
 
Mindaugas Morkūnas
Direktorius

Mūsų pasiekimai

ISO 9001 sertifikatas įrodo organizacijos įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo.

Kas yra ISO 9001?

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant “Stipriausi Lietuvoje 2014” ir “Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2014” sertifikatus — aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 %, o įmonės vadovui, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti veršija 1,7%.

Kas yra OHSAS 18001?

OHSAS 18001 yra tarptautinis standartas, keliantis reikalavimus darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemoms. Lietuvos standartizacijos departamentas šį standartą žymi LST 1977:2008. Standarto tikslas — paremti ir skatinti gerą darbuotojų saugos ir sveikatos praktiką, išlaikant pusiausvyrą su socialiniais ir ekonominiais poreikiais. Įmonėje diegiama vadybos sistema pagal OHSAS 18001 yra skirt užtikrinti įmonės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą.

Standartas remiasi aštuoniais kokybės vadybos principais (visi yra svarbūs gerai verslo praktikai):

• Sisteminis požiūris į vadybą
• Nuolatinis gerinimas
• Faktais pagrįstų sprendimų priėmimas
• Abipusiai naudingi santykiai su tiekėjais

• Orientavimasis į vartotoją
• Lyderystė
• Darbuotojų įtraukimas
• Procesinis požiūris

ISO 14001 sertifikatas įrodo, kad mūsų organizacijos aplinkos apsaugos vadybos sistema patikrinta pagal geriausios praktikos standartą ir atitinka jo reikalavimus.

Standarto reikalavimai įgalina organizaciją identifikuoti ir valdyti visas su kasdienine veikla ir įprastomis situacijomis susijusias rizikas bei gerinti šio valdymo efektyvumą.

Čia rasite, draudimo sertifikatą kuris patvirtina, kad UAB “CIty-Line LT” yra apdraudusi savo veiklą verslo civilinės atsakomybės draudimu bei draudžiamojo įvykio atveju atlygins trečiųjų asmenų pagrįstus nuostolius.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymų, net jei šiuo
metu nėra Jus dominančio darbo skelbimo!

Turite klausimų? Kreipkitės: +370 601 86 366
Turite klausimų? Kreipkitės: +370 601 86 366

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos