fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Oro kondicionierių
montavimas (įrengimas)

Mūsų siūloma produkcija – kokybiška ir pelniusi vartotojų pasitikėjimą oro kondicionierių rinkoje. Bendradarbiaujame ir atstovaujame su laiko patikrintais ir pripažintais geriausiais prekiniais ženklais. Puikiai išmanome kiekvieno gamintojo prietaisų specifikacijas, todėl siūlome savo klientams paslaugą „Kondicionierių montavimas“: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose miestuose Lietuvoje atliekamas kondicionierių montavimas vykdomas pagal visus gamintojų reikalavimus. Su mūsų pagalba kondicionavimo sistemos Jūsų namuose ar biure veiks nepriekaištingai.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite!

daikin silumos siurbliai

Oro kondicionavimo sistemų įrengimas

Net ir pati geriausia įranga negarantuoja efektyvaus ir kokybiško oro kondicionieriaus darbo rezultato. Oro kondicionieriai nėra standartinė buitinė technika, todėl jų montavimo darbus reiktų patikėti šios srities profesionalams. Tik kokybiškos montavimo paslaugos sutaupys ne tik jūsų laiką, bet ir finansinius išteklius ateityje. Esame susidūrę su ne vienu atveju, kai savarankiškai klientų įrengtos kondicionavimo sistemos jau greitai pradėjo rodyti netinkamą veikimą ir reikalauti remonto. Todėl siūlome šį atsakingą darbą patikėti mūsų kvalifikuotiems meistrams.


Dirbame jau nuo 2006 metų, vasaros sezono metu sumontuojame virš 300 oro kondicionierių. Įgiję ne tik ilgametę, bet turiningą patirtį greitai įsisaviname kliento lūkesčius ir parenkame tinkamą įrangą. Patirtis išmokė atsirinkti efektyvius darbo metodus, padėjo surasti patikimų partnerių, siekiant, kad kiekvieno tiek pavienio kliento, tiek statybų rangovo lūkesčiai būtų įgyvendinti maksimaliai.


Mūsų įmonės siūlomas kondicionierių montavimas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose miestuose Lietuvoje atliekamas operatyviai, profesionaliai ir pagal visus gamintojų reikalavimus.

Nuo ko priklauso oro kondicionavimo sistemų įrengimo kaina?

Oro kondicionieriaus montavimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių. Pagrindinis veiksnys yra komunikacijų ilgis tarp vidinio ir išorinio blokų. Taip pat labai daug lemia lauko bloko laikiklio tipas, aukštis kuriame yra vykdomi darbai bei papildomi priedai, kurie dažnai būna ir nebūtini (pvz. kondensato siurbliukas, kondensato vonelės ir kt.). Žinoma, veiksnių, kurie gali nulemti darbų kainą yra daugiau, bet pagrindiniai būtų šie.

Kiek laiko užtrunka įrengti visą kondicionavimo sistemą?

Standartinis montažas trunka apie 2-4 valandas. Išskirtiniais atvejais montavimo laikas gali būti ilgesnis.


Siekiant geriausio realaus rezultato mūsų įmonės specialistai teikia nemokamas konsultacijas. Mūsų atliekamas oro kondicionierių montavimas kaina nudžiugins kiekvieną klientą, nes siūlome konkurencingas sąlygas įsirengti aukščiausios klasės kondicionavimo sistemas. Oro kondicionieriaus įrengimas su montavimo medžiagomis – kainos nuo 350 eur. Gaukite specialų komercinį pasiūlymą atitinkantį jūsų poreikius:

Specdarbai.lt -
Jūsų pasirinkimui

Mes ne tik padėsime atrasti Jums oro kondicionierių, tačiau ir suteiksime profesionalias konsultacijas, atsakysime į visus iškilusius klausimus, esant Jūsų poreikiui sumontuosime oro kondicionierių. Mūsųs tikslas yra užtikrinti kokybišką ir Jūsų poreikius tenkinantį mikroklimatą patalpoje.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos