Alternatyvus šildymo būdas – geotermininiai ištekliai!

Naujienas: Alternatyvus šildymo būdas – geotermininiai ištekliai! - specdarbai.lt

Alternatyvus šildymo būdas – geotermininiai ištekliai!        …

Alternatyvus šildymo būdas – geotermininiai ištekliai!

        Prieš gerą dešimtmetį geoterminio šildymo principas gąsdino žmones savo inovatyvumu, skatino nepastikėti ir žiūrėti skeptiškai. Šiomis dienomis, kai atsinaujinančios energijos vartojimas kasdieniniams žmogaus poreikiams yra prioritetinė vertybė, geoterminis šildymas pelningai užsitarnavo vieną iš aukščiausių vietų pažangios visuomenės požymių skalėje.

      Mokslininkai teigia, kad per vieną valandą Žemės paviršių pasiekia daugiau saulės energijos, nei visuomenė jos suvartoja per visus metus, todėl didžiojoje pasaulio dalyje jau naudojama paviršiniuose žemės sluoksniuose susikaupusi energija. Skverbiantis gylyn į Žemę,  jos temperatūra kas 100 metrų pakyla 3 laipsniais Celsijaus, to pasekoje iš žemės plutos išgaunama geoterminė energija, kurios ištekliai kur kas didesni nei anglies, naftos ar dujų kartu sudėjus.geothermal

       Geoterminę energiją apdoroja šilumos siurblio įrenginys, jam veikti reikalinga elektros energija, tačiau šios šildymo sistemos elektros energijos kaštai nepalyginamai mažesni, nei kitų šildymo sistemų. Todėl ši geoterminio šildymo sistema yra viena pigiausių, ji lenkia elektrines, dujines, skysto kuro, malkomis ar anglimis eksploatuojamas šildymo sistemas. Kaip vieną iš svarbiausių šių įrenginių privalumų ekspertai įvardija kokybę ilgaamžiškumui. Kiekvienam objektui reikalinga speciali konsultacija ir projektavimas, sudarant projektą būtina tinkamai įvertinti pastato techninę charakteristiką, aplinkos sąlygas. Atsižvelgiant į slypo plotą specialistai parinks tinkamą kolektorių tipą, esant mažesniam sklypo plotui patariama rinktis vertikalius kolektorius, tačiau šie yra brangesni už horizontalius kolektorius pritaikytus didesnio ploto sklypams.

       Geoterminis šildymas ne tik alternatyvi šildymo sistema, kuri neteršia gamtos, tačiau sukurta patogiam ir paprastam valdymui, nereikalaujanti didelio dėmesio eksploatacijai. Sistema naudojama šildymui ir karšto vandens paruošimui, profesionalų vertinama kaip viena efektyviausių iš visų šilumos siurblių siekiant užtikrinti ekologišką ir ekonomišką aukšto komforto lygio gyvenimą.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.