Cooper and Hunter oro kondicionieriai

Naujienas: Cooper and Hunter oro kondicionieriai - specdarbai.lt

Cooper and Hunter oro kondicionieriai – Naujiena Lietuvoje Nesunku pastebėti…

Cooper and Hunter oro kondicionieriai –

Naujiena Lietuvoje

Nesunku pastebėti kaip sunkiai į Lietuvos rinką įsilieja nauji produktai, rinkdamiesi oro kondicionavimo įrangą vartotojai pasikliauja gerai išreklamuotais ir pažįstamais vardais, bei prekių ženklais. Galbūt gerai, kad tokie vartotojais nėra patiklūs ir siekia įsigyti tik kokybišką prekę, tačiau inovacijų ir naujovių baimė čia gali pakišti koją.

Nepriekaištinga kokybė ir pirmavimas novatoriškų technologijų kūrimo srityje – tarsi „Cooper&Hunter“ vizitinė kortelė. Bendrovės specialistų sukurti projektai „Šiuolaikinių gaminių strategija“ ir „Pasaulinė kokybės kontrolė“ padėjo pasiekti, kad kondicionavimas ir oro kondicionieriai siektų aukščiausius kokybės rodiklius (gedimų skaičius įgalioto techninės priežiūros centro duomenimis neviršija 0,2 %).

„Cooper&Hunter“ kondicionieriai gaminami bendroje „Gree“ ir „Daikin“ gamykloje, įsikūrusioje Džuchajaus mieste, esančiame 40 km atstumu nuo Honkongo. Gamykla patenka į geriausių pasaulyje gamintojų penketuką. Aukštą gamybos proceso kokybės lygį patvirtina „Forbes“ skelbiamas FAB-50 reitingas (skiriamas Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių bendrovėms).

Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos centro technologinius sprendimus klimato reguliavimo srityje ekspertų profesionalų asociacija įvertino apdovanojimais „World Advanced Level“ ir „World TOP Level“. Gaminant įrangą su užsakovais glaudžiai bendradarbiauja daugiau kaip 300 laboratorijų. Bendras gamybos pajėgumas – 27 mln. klimato reguliavimo įrangos vienetų: 20 kategorijų, 400 serijų, daugiau kaip 7 tūkstančiai modelių.

C&H(„Cooper&Hunter“)  Inverter oro kondicioneriai gaminami laikantis aukščiausio, IV kartos standarto, pagal kurį montuojama energiją efektyviau vartojanti įranga (A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasė). Energiją taupančios C&H technologijos vertos ypatingo dėmesio. Buitinių ir pramoninių šilumos siurblių modeliai efektyviai eksploatuojami nuo -25 iki +48 °C temperatūroje.

Taigi, prekės ženklo žinomumas dar nereiškia, jog oro kondicionierius ir kondicionavimas bus  aukščiausios klasės. Tam, kad oro kondicionierius tarnautų efektyviai, o oro kondicionavimas patalpose būtų komforto garantas, būtina pasidomėti kokias technines sąvybes bei charakteristiką garantuoja Jūsų pasirinktas oro kondicionierius.

 

 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.