Ekspertai ragina per daug nesnausti. Kada geriausia pirkti oro kondicionierių?

Naujienas: Ekspertai ragina per daug nesnausti. Kada geriausia pirkti oro kondicionierių? - specdarbai.lt

2018-ųjų vasara išmokė vieną svarbų dalyką – gyvenimas be oro…

2018-ųjų vasara išmokė vieną svarbų dalyką – gyvenimas be oro kondicionieriaus yra kur kas sudėtingesnis, o kasdienybė neatsiejama nuo įvairiausių ligų, kurias sukelia didelė kaitra. Natūralu, kad įvertinę šiltėjančio klimato pokyčius lietuviai taip pat daugiau dėmesio skiria namų vėdinimo bei oro kondicionavimo sistemoms. Jeigu anksčiau atrodė, kad oro kondicionieriai reikalingi vos porą mėnesių per metus, tai šiuo metu jų svarba apibrėžiama kur kas plačiau ir jiems suteikiama kur kas daugiau reikšmės.

Oro kondicionieriai vasarą: kylančios kainos ir didelis užimtumas
Artėjant 2019-ųjų vasarai taip pat vis daugiau žmonių pradeda galvoti apie oro kondicionierius, kurie padės vasaros metu puikiai jaustis ir namuose. Problema, kad daugelis praktiškai realizuoti namų vėdinimo sistemą pradeda tik vėlyvą pavasarį arba net vasarą. To rezultatas – pakitusi įrenginių kaina, kuri, visiškai suprantama, sezono metu kyla. Be padidėjusios kainos verta paminėti ir profesionalų užimtumą, ir tai, kad dažniausiai vasaros sezonu oro kondicionierių meistrai ir taip dirba ypač aktyviai, tad paprasčiausiai nebėra galimybių priimti naujų užsakymų. Tokiu atveju net ir galėdami sumokėti daugiau, žmonės vistiek negauna paslaugų, kadangi geri savo srities profesionalai neturi galimybių jų suteikti.

Kondicionierius – būtina pagalba vasaros metu
Karštomis dienomis apsilankymai gydytojų kabinetuose tampa aktyvesni, kadangi kaitros sukeliamas diskomfortas yra ne tik psichologinis, tačiau ir fizinis. Į padidintos rizikos grupę labiausiai patenka stambesni žmonės, vyresnio amžiaus, taip pat, kūdikiai ir vaikai. Daugeliui pakyla spaudimas, kuriam sumažinti nepadeda net ir vaistai. Dėl per didelės kaitros dažnas skundžiasi galvos skausmais, taip pat, sumažėjusiu darbingumu ir prastu miegu, kuris daro įtaką visai dienai. Akivaizdu, kad kokybiškos oro kondicionavimo sistemos gali labai teigiamai paveikti žmogaus savijautą. Kadangi šiais laikais daugelyje darbo vietų, įvairias paslaugas teikiančių įmonių patalpose jau yra įdiegtos kokybiškos oro kondicionavimo sistemos – laikas pasirūpinti ir savo namais, kad juose būtų gera kaip niekada.

Jeigu norite vasaros metu namuose mėgautis malonia gaiva – tokiu atveju pasirūpinkite oro kondicionieriumi dar tada, kol jis nėra būtinas. Tokiu atveju įrangos bei montavimo paslaugos bus gana pigios ir atliekamos greitai. Kiekvienam pagal jo asmeninius poreikius.

Specdarbai.lt siūlomus oro kondicionierius rasite šioje nuorodoje: https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/oro-kondicionieriai/

 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.