Gaukite paramą senų katilų keitimui

Naujienas: Gaukite paramą senų katilų keitimui - specdarbai.lt

Nuo 2019-ųjų metų gegužės pradedamas vykdyti Europos Sąjungos projektas „Katilų keitimas namų ūkiuose“, kurio metu paskirta 14 mln. eurų parama. Jos tikslas – padėti žmonėms senus bei neefektyvius katilus keisti į ergonomiškus šildymo įrenginius. Skaityti daugiau

Nuo 2019-ųjų metų gegužės pradedamas vykdyti Europos Sąjungos projektas „Katilų keitimas namų ūkiuose“, kurio metu paskirta 14 mln. eurų parama. Jos tikslas – padėti žmonėms senus bei neefektyvius katilus keisti į ergonomiškus šildymo įrenginius.

Paramos paskyrimas buvo patvirtintas Energetikos Ministerijos sausio 17 dieną. Akte nurodoma, kad į paramą pretenduoti gali asmenys, kurie gyvena Lietuvos Respublikos teritorijoje, turi teisę valdyti gyvenamosios paskirties vieno arba dviejų butų pastatą, taip pat, sodų bendrijose esantį pastatą, kurio statybos užbaigtos ne seniau kaip prieš penkerius metus.

Į paramą pretenduoti galima tik tokiu atveju, kai seni katilai bus keičiami naujais įrenginiais. Apibrėžiama, kad parama bus suteikiama, kai naujai perkamas įrenginys atitinka šiuos reikalavimus: 5 klasės biokuro katilai, taip pat, žemė-vanduo šilumos siurbliai arba vanduo-vanduo šilumos siurbliai (įrangos koeficientas turi būti ne mažesnis nei 3,5), arba oras-vanduo siurbliai (kurių koeficientas turi būti ne mažesnis nei 3,0). Norėdami būti tikri, kad radote tinkamą įrangą – susipažinkite su jos techniniais duomenimis arba pasitarkite su konsultantais, kurie mielai atsakys Jums į visus klausimus bei padės rasti tinkamiausią katilą atitinkantį Jūsų namų poreikius ir leidžiantį gauti paramą.

Projekto metu galima kompensacija siekia iki 50 procentų naujos įrangos vertės. Jeigu asmuo nori gauti kompensaciją – tokiu atveju naujai įsigyta įranga turi būti nupirkta ne anksčiau nei 2019-ųjų metų sausio 1 dieną. Anksčiau įsigyta įranga nebegali pretenduoti į išlaidų dalies padengimą.

Baigus įgyvendinti šį projektą tikimasi, kad bus sėkmingai sutaupyta apie 0,22 teravatvalandės energijos. Toks energijos matas atitinka apie 2 % visos Lietuvos suvartojamos energijos per vienerius metus.

Jeigu norite pretenduoti į paramą – nuo gegužės mėnesio galite teikti paraiškas. Kokia forma apie tai informuos Aplinkos projektų valdymo agentūra www.apva.lt 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.