„Hella“ gamyklai – profesionali mikroklimato įranga

Naujienas: „Hella“ gamyklai – profesionali mikroklimato įranga - specdarbai.lt

Tarptautinė automobilių elektronikos komponentų gamintoja „Hella“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir galime pasidžiaugti, kad prie įsitvirtinimo prisidėjome ir mes. Sumontavome  įrangą, kurios tikslas garantuoti efektyvų bei žmogaus organizmui labiausiai tinkamo mikroklimato kūrimą. Skaityti daugiau

Tarptautinė automobilių elektronikos komponentų gamintoja „Hella“ plečia savo veiklą Lietuvoje ir galime pasidžiaugti, kad prie įsitvirtinimo prisidėjome ir mes. Sumontavome  įrangą, kurios tikslas garantuoti efektyvų bei žmogaus organizmui labiausiai tinkamo mikroklimato kūrimą.

Įmonės plėtros metu sukurta daugiau nei 250 naujų darbo vietų, tad svarbu, jog kiekvienas darbuotojas jaustųsi gerai visais metų laikais. Juk geras mikroklimatas garantuoja ir efektyvų darbą, kurio siekia kiekvienas verslas ir kuris geriausiai patenkina kiekvieno darbuotojo poreikius.

Pastate sumontuota profesionali oro kondicionavimo „Midea“ VRF įranga, kuri garantuos tobulą mikroklimatą visais metų laikais. „Midea“ prekinis ženklas yra laiko patikrinta kokybė, kuri siūlo savo gaminius jau nuo 1968 metų. Gamintojas taip pat daug dėmesio skiria ir inovacijoms, kurios žingsnis po žingsnio padeda tiek dideliam verslui kaip „Hella“, tiek žmonėms, kurie renkasi efektyvią įrangą savo namams. „Midea“ oro kondicionieriuose naudojamos japoniškos Toshiba, Hitachi, Sanyo technologijos.

Didžiuojamės galėdami prisidėti prie „Hella“ gamyklos plėtros.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.