fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Mūsų oro kondicionieriai yra paprastas, pigus ir naujas būdas pagerinti gyvenimo kokybę bei žmogaus savijautą. Įrangos tikslas sukurti žmogaus poreikius geriausiai patenkinantį mikroklimatą tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek biuruose, gamyklinėse, komercinio tipo pastatuose ir visur kitur.

Ir sieninis, ir mobilus oro kondicionierius veikia paprastai: šaldomas iš lauko į patalpą ateinantis šiltas oras, o gauta šiluma perduodama į lauką išleidžiamam orui. Nors kambarinis oro kondicionierius dažnai siejamas su patalpų vėsinimu, tačiau jis sėkmingai naudojamas ir kaip šildymo alternatyva. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai veikia kaip šilumos siurbliai oras-oras. Tad jeigu šildymo sezonas dar neprasidėjo, tačiau namuose jaučiate šaltį bei drėgmę – oro kondicionierius gali būti geriausias gelbėtojas.

Oro kondicionieriaus nauda

Tiek sieninis, tiek kilnojamas kondicionierius yra įranga galinti pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Ne tik ekspertai, tačiau ir oro kondicionierius savo namuose jau įmontavę asmenys, pateikia šiuos įrangos privalumus:

1. Oro kondicionieriai padeda sukurti malonią ir produktyvią darbo bei laisvalaikio aplinką.
2. Karštis neigiamai veikia žmogaus organizmą, tad efektyviai veikiantys oro kondicionieriai sumažins nuovargį bei padidins darbingumą.
3. Pigūs oro kondicionieriai itin paprastai valdomi. Didžiąją dalį modelių galima valdyti Wi-Fi pagalba, taigi, nuotoliniu būdu!
4. Žema temperatūra padeda kovoti su vabzdžiais bei kitais kenkėjais, kurie itin aktyvūs vasaros metu.
5. Organizmui tinkama temperatūra neskatina dehidratacijos, kuri gali sukelti rimtas sveikatos problemas.
6. Oro kondicionierius namams neleidžia orui “nusistovėti”, todėl nejusite nemalonaus kvapo, pavyks išvengti pelėsio.
7. Įranga padeda pagerinti oro kokybę.
8. Tai greitas, pigus ir paprastas būdas apšildyti savo namus, išvengti drėgmės.

Oro kondicionieriai butui yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuria privalote pasinaudoti norėdami būti sveiki ir žvalūs. Oro kondicionierių kaina nėra didelė, o ir kiekvienas gali pasirinkti tinkamą pagal savo poreikius.

Oro kondicionieriaus pasirinkimas

Renkantis oro kondicionierių daugelis žmonių susiduria su sunkumais, nes plati pasiūla paprasčiausiai glumina. Kuris geriausias? Juolab, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius? Negaiškite savo laiko ir paieškas palikite mums! Įvertinę Jūsų poreikius patarsime, koks geriausiai tiktų Jūsų būstui.

GALINGUMAS. Priklausomai nuo to, kokio dydžio patalpas ir kaip greitai reikia išvėdinti – reikalingas ir tam tikro galingumo kondicionierius. Prieš kreipiantis į mus siūlome susižinoti patalpų tūrį.

GAMINTOJAS. Daugelis žmonių renkasi žinomų gamintojų įrangą taip tikėdami, kad ji veiks ilgai bei kokybiškai. Visgi, nereikėtų rinktis tik pagal gamintojo vardą. Įvertinkite daugiau charakteristikų.

ORO PASKIRSTYMAS. Buitiniai mini kondicionieriai turėtų būti pasirenkami ir pagal oro paskirstymą. Tai padės Jums išvengti nemalonių skersvėjų, didelio temperatūros disbalanso ir nemalonių pojūčių. Norint vėdinti didesnes nei 55 kv/m patalpas rekomenduojamas automatinio valdymo oro kondicionierius.

KAINA. Naudinga nusistatyti savo biudžeto galimybes, kadangi pagal jas kur kas greičiau atrasite tinkamiausią namų vėdinimo arba apšildymo sistemą.

Specdarbai.lt – Jūsų pasirinkimui

Mes ne tik padėsime atrasti Jums tinkamą oro kondicionierių, tačiau ir suteiksime profesionalias konsultacijas, atsakysime į visus iškilusius klausimus, esant Jūsų poreikiui sumontuosime oro kondicionierių. Mūsų tikslas yra užtikrinti kokybišką ir Jūsų poreikius tenkinantį mikroklimatą patalpoje.

Nuolatos siūlome akcijas, kurios leidžia oro kondicionierius įsigyti mažesnėmis kainomis. Įranga yra pristatoma iki pat Jūsų namų: Kaunas, Klaipėda, Vilnius, Šiauliai ir kiti Lietuvos miestai.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos