Kaip atvėsinti butą?

Naujienas: Kaip atvėsinti butą? - specdarbai.lt

Karštas oras vasaros dienomis neretai vargina Lietuvos gyventojus. Dažnai susimąstome ką daryti norint atvėsinti kambarius pro kurių langus veržiasi saulės spinduliai. Skaityti daugiau

Karštas oras vasaros dienomis neretai vargina Lietuvos gyventojus. Dažnai susimąstome, ką daryti norint atvėsinti kambarius pro kurių langus veržiasi saulės spinduliai.

Internete galima sutikti nemažai kambario atvėsinimo būdų. Dažnai straipsniuose net yra minima gudrybė su ventiliatoriumi ir ledu. Kiti siūlo absurdišką vėsinimo variantą paliekant atidarytą šaldytuvą. Tačiau kai karštis yra nepakeliamas  – geriausias sprendimas yra įsirengti oro kondicionierių, kuris atvėsins Jūsų butą bet kuriuo metu ir palaikys pastovią temperatūrą kiekvieną kartą, kai tik įsijungsite įrenginį.

Ar oro kondicionierius kenkia sveikatai?

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai nesukelia jokios žalos sveikatai. Jie taip pat palengvina gyvenimą alergiškiems žmonėms. Specialūs filtrai valo ir grynina orą surinkdami dulkes, žiedadulkes ir kitus alergenus. Svarbu tinkamai naudoti oro kondicionierių ir vengti tiesioginio oro srauto į save.

Oro kondicionierių kaina

Klientai nusprendę investuoti į šį komforto sprendimą – iš karto pradeda domėtis kokia yra oro kondicionieriaus kaina. Kadangi įrenginys Lietuvoje yra labai populiarus – jį galima įsigyti ir internetu. Todėl dažnai visas kainas, gamintojus bei technines charakteristikas galima rasti ir internete.

Specdarbai.lt internetinėje svetainėje yra galimybė įsigyti oro kondicionierių lizingu. Mėgaukitės komfortu jau dabar!

 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.