Kondicionierių pasirinkimo kriterijai

Naujienas: Kondicionierių pasirinkimo kriterijai - specdarbai.lt

Atėjus vasaros karščiams, žmonėms dažnai kyla mintis įsigyti oro kondicionierių….

Atėjus vasaros karščiams, žmonėms dažnai kyla mintis įsigyti oro kondicionierių. Tačiau, kaip neapsirikti ir sėkmingai įsigyti oro vėsinimo įrangą, kuri karštesnio sezono metu kainuoja brangiau. Į ką reikia atkreipti dėmesį, perkant oro kondicionierių?

1. Geriausias laikas pirkti oro kondicionierių – žiema. Juk net patarlė yra „ruošk slides vasarą“. Tai yra lengviausias būdas sutaupyti: pasirinkti tinkamą oro kondicionierių iš siūlomų modelių įvairovės ir gauti paslaugas aukštesniame aptarnavimo lygyje nei vasarą. Priežastis viena: žiemą oro kondicionavimo įrangos paklausa sumažėja.


2. Nepatariama oro kondicionierius pirki savarankiškai. Bet kurios įmonės ekspertai padės jums išsirinkti vieną iš variantų:

     ·  monoblokiniai kondicionieriai (retai kada pasirenkami, kadangi tokius variantus labiau renkasi Pietų šalys – langiniai, mobilūs ir kiti, sudaryti iš vieno bloko;

    ·  Split sistemos (pačios populiariausios sistemos Lietuvoje), kuri susideda iš dviejų ar daugiau vienetų – sieniniai, kanaliniai, kasetiniai, VRF oro kondicionavimo sistemos ir kita. Reikia neskubėti ir peržiūrėti įvairius siūlomus variantus.

3. Reikėtų remtis kondicionieriaus galia. Svarbiausia, kad aušinimo sistemai netektų dirbti maksimaliu pajėgumu. Todėl reikia pasirinkti oro kondicionierių su galios rezervu.

4. Nepamirškite, kad kiekvienos gamyklos Split sistema pasižymi maždaug tais pačiais parametrais, eksploatavimu ir saugos koeficientu. Skirtumai smulkiose detalėse, dizaine ir kainose.

Bendros aušinimo sistemos savybės:
Pačia pigiausia kaina pasižymi langiniai oro kondicionieriai. Jų pajėgumas nuo 1,5 iki 6 kWh.  Patys pigiausi modeliai gali tik atvėsinti orą, kiek brangesni turi šildymo režimą ir kitas funkcijas. Šių kondicionierių trūkumai – didelis triukšmas. Įrengimas nereikalauja specialių žinių ar įrangos. Šį prietaisą galima įrengti savarankiškai. Bet Lietuvoje kaip minėta aukščiau nepopuliarūs.

Mobilūs kondicionieriai yra nebrangūs, nes jie nereikalauja papildomo įrengimo ir priežiūros. Be to, šiuos oro kondicionierius galima lengvai perkelti iš vieno kambario į kitą. Šis įrenginys atrodo kaip maža spintelė ant ratų, todėl gali būti įrengta beveik bet kurioje patalpoje. Tačiau jie taip pat yra triukšmingi, jie turi būti pastatomi prie kokio lango ar durų, nes jie turi gofruotą žarną, pro kurią turi išeiti patalpų oras į lauką.

Split sistema – labiausiai  paplitęs oro kondicionierių tipas tarp naudotojų. Šis įrenginių tipas pasižymi mažu triukšmo lygiu. Split sistemos aušinimo tipas leidžia jums reguliuoti kambario temperatūrą  1-2 laipsnių tikslumu. Be to jis leidžia nustatyti oro kondicionieriaus darbo laiką, reguliuoti oro srautų kryptį.

Nuo ko gi priklauso oro kondicionierių kaina?
Įvairių garsių oro kondicionierių firmų kainos labai skiriasi. Tačiau, didelė kaina ne visada garantuoja gerą gaminio kokybę. Taipogi didelę reikšmę turi garantija: kuo ilgesnis garantijos laikas, tuo ir kaina bus didesnė, be to dabar yra įmonės, kurios už papildomą kainą garantiją pratęsia.
Jeigu išsirinkti oro kondicionierių šaltuoju metų laiku nepavyko, visada yra galimybė pasinaudoti ypatingais pasiūlymais vasarą ir aušinimo sistemą nusipirkti pigiau. Mūsų parduotuvė rengia įvairias akcijas ir siūlo nuolaidas klimato įrangai nuo 10 iki 25 %.
Taip pat norimą produkciją už patrauklią kainą galima išsirinkti ir internetu.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.