Malonus ir vėsus vėjelis tiesiai iš Amerikos!

Naujienas: Malonus ir vėsus vėjelis tiesiai iš Amerikos! - specdarbai.lt

Oro kondicionierių išrado amerikietis, o JAV tapo pirmąja valstybe, kurioje šis įrenginys tapo labai populiarus. Pirmąjį oro kondicionierių pasaulis išvydo 1902 metais. Skaityti daugiau

Oro kondicionierių išrado amerikietis, o JAV tapo pirmąja valstybe, kurioje šis įrenginys tapo labai populiarus. Pirmąjį oro kondicionierių pasaulis išvydo 1902 metais. Iš pradžių atradimas buvo dažniausiai naudojamas pramoninės paskirties pastatuose, teatruose, parduotuvėse, viešbučiuose ir net Baltuosiuose rūmuose. Savo nuosava oro kondicionavimo sistema, pirmasis pasigirti galėjo „Rivoli“ teatras, kuris yra įsikūręs daugeliui žinomoje Niujorko aikštėje.

  • Dėka oro kondicionierių, sparčiai ėmė vystytis tokie miestai, kaip Las Vegasas, Feniksas, Hiustonas. Karštis ten yra toks nepakeliamas, kad miestų raida be oro kondicionieriaus praktiškai būtų neįmanoma.
  • 60-aisiais žmonės nejuokais svarstė ar tikrai apsimoka investuoti į oro kondicionierių. Jie šventai tikėjo, kad mokslininkai atras metodus padėsiančius kontroliuoti oro sąlygas.
  • Daugeliui dideli miestai asocijuojasi su dangoraižiais. Gyventi ir dirbti aukštuose ir stikliniuose pastatuose be oro kondicionieriaus būtų nepavydėtina.
  • Filmų kūrėjų studijos iš paskutiniųjų stengėsi spėti pristatyti savo filmus vasarą ir taip užsidirbti daugiau pinigų. Ši praktika buvo pradėta taikyti nuo 1917 metų, kada pirmą kartą kino salėje buvo sumontuotas oro kondicionierius. Mat žmonės noriai pirkdavo bilietus ne vien tam, kad pasižiūrėti gerą kiną, bet ir tam, kad turėtų galimybę atsivėsinti.
  • Alergija vargina daugelį gyventojų ir laikoma viena sparčiausiai plintančių ligų. Sulig kiekvienais metais sergančiųjų skaičius nuolat auga. Oro kondicionieriai valo orą ir apsaugo nuo žiedadulkių sukeliamų alergijos padarinių, suteikdami galimybę laisvai kvėpuoti ir džiaugtis pavasariu ir vasara.

Laimei, mūsų laikais oro kondicionavimo sistema yra prieinama kiekvienam! O www.specdarbai.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įrenginius lizingu!

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.