Natūralūs filtrai. Augalai, kurie išgrynins orą Jūsų kambariuose

Naujienas: Natūralūs filtrai. Augalai, kurie išgrynins orą Jūsų kambariuose - specdarbai.lt

Manote, kad oro kokybė Jūsų būste yra visiškai neaktualia problema? Deja, bet Jūs labai klystate. Kenksmingas medžiagas į orą išskiria statybinės medžiagos, baldai. O didžiuosiuose miestuose oro tarša gali net kelis kartus viršyti emisijos normas. Skaityti daugiau

Manote, kad oro kokybė Jūsų būste yra visiškai neaktualia problema? Deja, bet Jūs labai klystate. Kenksmingas medžiagas į orą išskiria statybinės medžiagos, baldai. O didžiuosiuose miestuose oro tarša gali net kelis kartus viršyti emisijos normas.

Užterštas oras namuose turi labai didelę įtaką mūsų sveikatai ir gerovei. Todėl kiekvieną kambarį reikia vėdinti kuo dažniau (net žiemos mėnesiais).  O taip pat pravartu yra turėti kelis „natūralius filtrus“ savo namuose.

Kambarinis papartis (Dryopteris). Tai mūsų tylus sąjungininkas kovoje su teršalais. Nepaisant to, kad jis sugeria daug kenksmingų junginių – jis taip pat drėkina orą ir išskiria daug deguonies! Patartina auginti šį augalą miegamajame, prie televizoriaus ar kompiuterio.

Dracena (Dracaena). Tai kambarinė, lapinė gėlė. Šių augalų priežiūra yra labai paprasta ir jis dera bet kuriam interjere. Jis net neutralizuoja formaldehidą (dažnai naudojamas, pvz., gaminant plastiką).

Spatifilis  (Spathyphyllum). Pašalina didelę dalį toksinių medžiagų, kurios taip pat randamos tabako dūmuose.

Fikusas (Ficus). Jis sugeria daugumą toksinų ir valo orą.

Grakščioji chamedorėja (Chamaedorea elegans). Kartais vadinamas ir kaip miesto palmė. Šis augalas pašalina daugelį toksinų Jūsų namuose ir labai drėkina orą.

Šeflera (Schefflera). Rekomenduojama šią kambarinę gėlę auginti patalpose, kuriuose yra rūkoma. Jis puikiai sugeria kenksmingus junginius, kurie yra tabako dūmuose. O taip pat grynina orą.

Aukščiau išvardinti augalai pagerins oro kokybę. Tačiau norint išsaugoti tinkamą mikroklimatą ir kvėpuoti švariu oru – būtina patalpose pasirūpinti vėdinimo įrenginiais. Šaltuoju metų laiku, kai oras dėl šildymo išsausėja, pravartu įsigyti oro drėkintuvą. Jis ne tik drėkins, jonizuos, bet ir saugos Jūsų odą nuo išsausėjimo.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.