Oro kondicionavimas žiemos sezono metu

Naujienas: Oro kondicionavimas žiemos sezono metu - specdarbai.lt

   Oro kondicionavimas žiemos sezono metu Pirmieji oro kondicionieriai, kitaip…

   Oro kondicionavimas žiemos sezono metu

Pirmieji oro kondicionieriai, kitaip tariant pirmosios oro vėsinimo priemonės atsirado dar Persijoje, kuomet pastato stoge būdavo įrengtos orlaidės, kurių paskirtis buvo gaudyti vėją, kurį vėliau nukreipdavo į talpyklą su vandeniu, kuriame oras atvėsdavo ir buvo tiekiamas į pastatą. Tokiu būdu vykdavo primityvus kondicionavimas.

Net ir prabėgus šitiek metų, po to kai buvo 20 amžiuje buvo sukurtas elektrinis oro kondicionierius, šis prietaisas iki šiol suvokiamas tik kaip patalpų vėsinimo priemonė.  Gerokai patobulėjusios technologijos kondicionavimą perkėlė į kitą lygį, oro kondicionierių išnaudojant ne tik oro vėsinimui, bet ir šildymui.

Galbūt dėl to, kad oro kondicionieriai labiau paplitę Rytų Azijoje, Pietų ir Rytų Amerikos pakrantėse , Europoje oro kondicionavimas kol kas populiarus tik biuro ar prekybinio tipo patalpose, tačiau kasmet plečiantis žmonių akiračiui ir savišvietai, oro kondicionieriai tampa vis populiaresni nuosavuose namuose ir netgi butuose. Suvokus galimybę, kad oro kondicionierius gali būti naudojamas ne tik vasarą, šio prietaiso reikšmė ypatingai išauga Lietuvoje.

 Žiema žmonės daug laiko praleidžia uždarose patalpose, kondicionavimas padeda išlaikyti tinkamą orą, be dulkių ar kitų žmogaus organizmui kenksmingų teršalų dalelių, beto oro kondicionieriai palaiko tinkamą temperatūrą, net ir tada kuomet orą reikia ne tik atvėsinti, bet ir sušildyti. Inverter tipo oro kondicionieriai taupo elektros sąnaudas, pastebimas net 30% mažesnis elektros sąnaudų suvartojimas. Šio tipo oro kondicionieriai gali veikti net ir tada, kai oro temperatūra lauke siekia net -20 laipsnių, tapdami alternatyva kitiems patalpų šildymo būdams.

cooperandhunter1Oro kondicionierius „Cooper and Hunter NORDIC CH-S09FTXN“

Šis aukštos energetinės klasės oro kondicionierius gali veikti, kai lauko temperatūros diapazonas siekia -25 ~48 °C. Elektrinis galingumas šildant siekia – 0,87 (0,2-1,45) kW. Todėl kondicionavimas patalpose naudojant šį oro kondicionierių bus ne tik ekonomiškas, bet ir labai produktyvus tuomet, kai reikės ne tik vėsinti, bet ir šildyti patalpas.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.