Oro kondicionieriai namams: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Naujienas: Oro kondicionieriai namams: į ką atkreipti dėmesį renkantis? - specdarbai.lt

Dar visai neseniai oro kondicionierius buvo priskiriamas prabangos prekėms. Juos…

Dar visai neseniai oro kondicionierius buvo priskiriamas prabangos prekėms. Juos dažniausiai galima buvo pamatyti įmonėse, biuruose ar parduotuvėse. Tačiau dabar dažnas lietuvis statydamas namus ar įsigydamas butą – vis neretai susimąsto ir apie oro kondicionieriaus įsirengimą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį prietaisą?

Įrenginio galingumas

Renkantis oro kondicionierių – pagrindinis kriterijus yra jo galingumas. Šis parametras suteikia mums galimybę įvertinti ar įsigytas prietaisas bus pakankamai veiksmingas ir ar jis sugebės efektyviai atvėsinti patalpos orą, kurioje ketiname jį naudoti. Priimta skaičiuoti, kad vienam kvadratiniam metrui turėtų būti priskiriama 0,10 kW aušinimo galia. Taigi tampa akivaizdu, kad norint atvėsinti 20m² patalpai – būtina įsirengti apie 2,00 kW galingumo oro kondicionierių. Tačiau kartais prietaiso parinkimo metu yra atsižvelgiama ir į kitus parametrus – ar pro patalpos langus dažnai patenka saulės spinduliai, kiek asmenų dažniausiai būna kambaryje ir kt.

Įrenginio kaina

Ne visuomet didelė kaina lemia aukštą oro kondicionieriaus kokybę. Prieš perkant prietaisą pasvarstykite – ar esate pasiruošę permokėti didelę dalį pinigų už prekės ženklo žinomumą rinkoje?

Garantija

Verta nepamiršti, kad oro kondicionierius, tai ilgalaikė investicija į komfortą Jūsų namuose. Tad svarbu yra atkreipti dėmesį ir į garantines sąlygas bei laikotarpį.

Įrangos montavimas

Oro kondicionierių geriausia montuoti remonto metu. Kadangi šiame statybos etape pasislepia visi vamzdžiai. O taip pat atsiranda galimybė parinkti tinkamiausią prietaiso montavimo vietą.

Patariame prieš perkant įrangą pasikonsultuoti su specialistais, kurie taip pat tinkamai sumontuos oro kondicionavimo sistemą.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.