Oro kondicionierius – būtinas pagalbininkas TIK vasaros metu?

Naujienas: Oro kondicionierius – būtinas pagalbininkas TIK vasaros metu? - specdarbai.lt

Kaip ir kiekvienais metais žiema kelininkus užklumpa netikėtai, taip ir vasara pas lietuvius ateina nepasiruošusius, tad daugelis nespėja įmontuoti tinkamos namų vėsinimo sistemos ir įsigyti oro kondicionierių. Skaityti daugiau

Kaip ir kiekvienais metais žiema kelininkus užklumpa netikėtai, taip ir vasara pas lietuvius ateina nepasiruošusius, tad daugelis nespėja įmontuoti tinkamos namų vėsinimo sistemos ir įsigyti oro kondicionierių. Deja, vasaros metu meistrai turi daug užsakymų, tad dažnai nespėja įrangos sumontuoti taip greitai, kaip klientas nori. Posakis, kad “Vasarą ruošk roges žiemai” šiuo atveju labai puikiai pasiteisina, kadangi ne sezono metu paslaugas gausite ne tik greičiau, tačiau ir pigiau.

O kadangi perkaitimas pavojingas žmogaus sveikatai – užsisakykite oro kondicionierių jau dabar!

Kuris kondicionieriaus tipas yra geriausias?
Specdarbai.lt prekybos vietoje galite rasti inovatyviausius ir geriausiai klientų vertinamus oro kondicionierius, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę vasaros metu. Siūlomos net kelių tipų oro kondicionavimo sistemos, tad jeigu apie jas nusimanote gana mažai ir Jums reikalinga profesionali konsultacija – būtinai ja pasinaudokite, kadangi tai nieko nekainuoja. Rinkoje šiuo metu patys populiariausi: 1) Sieniniai Split tipo kondicionieriai (vidaus blokas + išorinis blokas); 2) Multi-split (vienas išorinis blokas ir keli vidiniai (puikiai tinka, kai reikia vėdinti kelias patalpas)); 3) Mobilūs oro kondicionieriai (iš vienos vietos į kitą patogiai transportuojami); 4) Monoblock tipo oro kondicionieriai (jie yra be išorinio bloko).

Oro kondicionierių kainos
Visi puikiai supranta, kad didelė kaitra namuose gali būti pavojinga ne tik sveikatai, tačiau ir gyvybei. Deja, dėl vis dar gajaus mito, kad oro kondicionieriai yra brangūs, kai kurie žmonės net nepasidomi – kokia ta kaina. Rinkoje šiuo metu galima rasti ne tik sistemų tipais besiskiriančią įrangą, tačiau ir tokią, kuri labai varijuoja savo kaina, tad kiekvienas gali įsigyti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai atitinka piniginės poreikius. Pavyzdžiui, Split tipo oro kondicionierių kaina prasideda nuo 450,00 eurų. Dar pigesni – mobilūs oro kondicionieriai, kurie Jums gali kainuoti vos 308,00 eurus, o tarnauti ne vieną sezoną. Tinkamai prižiūrimi jie tampa investicija dešimtmečiui!

Oro kondicionierius – ir žiemai?
Nors daugelis oro kondicionierius sieja su vasara, tačiau šiuolaikiniai naudojami net ir žiemos metu, kadangi jų funkcionalumas apima ne tik vėsinimą, tačiau ir šildymą. Jeigu namuose reikalinga papildoma šildymo sistema – visada labiau apsimoka pirkti įrangą, kuri turi daugiau funkcijų ir tarnauja Jums visus metus.

Juolab, verta paminėti dar kelis papildomus privalumus, kurie turėtų Jus paskatinti įsigyti sistemą, kuri ne tik padės sukurti tobulą mikroklimatą namuose, tačiau ir suteiks galimybę džiaugtis gaivesniais namais: Acaro-clean sistema pasirūpins, kad namuose neliktų dulkių erkučių; Argentum Ion sistema neutralizuoja įvairaus tipo mikroorganizmus, tad namai taps kur kas švaresni ir gaivesni; Super Vitamin C prisotins patalpas C vitamino, kuris būtinas kiekvieno organizmo funkcionavimui; Chitin Protect turi antimikrobinį poveikį, kuris panaikina namuose esančius virusus, tad išvengti sezoninio gripo taps labai paprasta. Šiuolaikiniai kondicionieriai turi tikrai labai daug savybių, visų aptarti nepavyks, o ir geriausiai jų naudą galite pamatyti išbandžius inovatyvią įrangą savo namuose.

Specdarbai.lt – vieta, kurioje rasite viską, ko tik reikia!
Susidomėjote ir panašu, kad oro kondicionieriai Jums taip pat reikalinga įranga? Tokiu atveju siūlome pasižvalgyti po Specdarbai.lt prekybos vietą ir pasirinkti tokias kondicionavimo sistemas, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Mūsų prekybos vietoje rasite tik žinomų ir pripažintų gamintojų produkciją, kurios sinonimas – kokybė: Cooper&Hunter oro kondicionieriai, HTW, Daikin, Kaisai, Ballu bei daugelis kitos įrangos, kuri atvers Jums galimybes gyventi komfortabiliau.

Specdarbai.lt – tobulas mikroklimatas Jūsų namuose ištisus metus!

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.