PRIVALOMAS ORO KONDICIONIERIAUS TECHNINIS APTARNAVIMAS. PRABANGA AR BŪTINYBĖ?

Naujienas: PRIVALOMAS ORO KONDICIONIERIAUS TECHNINIS APTARNAVIMAS. PRABANGA AR BŪTINYBĖ? - specdarbai.lt

Oro kondicionieriai gali be jokių priekaištų veikti ilgus metus, tačiau tam be jokios abejonės yra privalomas techninis įrenginio aptarnavimas. Reguliaraus prietaiso techninio aptarnavimo užduotis – užtikrinti, kad eksploatacijos metu įrenginys veiktų efektyviai – be jokių gedimų. Skaityti daugiau

Oro kondicionieriai gali be jokių priekaištų veikti ilgus metus, tačiau tam be jokios abejonės yra privalomas techninis įrenginio aptarnavimas. Reguliaraus prietaiso techninio aptarnavimo užduotis – užtikrinti, kad eksploatacijos metu įrenginys veiktų efektyviai – be jokių gedimų.

Išorinį bloką, įrengtą lauke, paveikia daug neigiamų veiksnių: oro srautas per šilumokaitį jį užteršia, dulkės, vabzdžiai, įvairūs pūkai per tam tikrą laiką užsikemša tarp plokščių – todėl žymiai sumažėja oro kondicionieriaus efektyvumas. Ilgalaikis dulkių ir drėgno purvo kaupimasis yra gera terpė visų rūšių mikroorganizmų ir grybelio vystymuisi. Visos šios bakterijos užteršia įrenginio filtrą ir tuomet visi nešvarumai patenka į patalpą. Filtro, šilumokaičio ir ventiliatoriaus užteršimas lemia ne tik vėsinimo galios sumažėjimą, bet ir specifinio kvapo atsiradimą.

Oro kondicionieriaus techninio aptarnavimo darbus galima suskirstyti į kelis pagrindinius etapus:

1. Vidinio ir išorinio blokų bei vamzdyno apžiūra ir išvalymas (dezinfekavimas garintuvo nuo bakterijų, išorinio bloko išplovimas).

2. Oro kondicionieriaus patikrinimas visuose režimuose.

3. Drenažo surinkimo padėklo, drenažo vamzdžio ir vidinio bloko filtrų išvalymas.

4. Freono sistemos spaudimo patikrinimas ir esant būtinybei – jo pildymas (papildoma paslauga).

5. Elektros įtampos, elektros srovės ir elektros instaliacijos patikrinimas.

6. Oro kondicionieriaus elektros jungčių apžiūra.

7. Oro kondicionieriaus vidinio ir išorinio bloko tvirtinimų patikrinimas.

Specialistai rekomenduoja netaupyti šiai paslaugai. Ignoruojant privalomus techninius aptarnavimus – galite netekti garantijos bei sulaukti žymiai didesnių materialinių nuostolių. Todėl įprastinė priežiūra yra ne tik būtina, bet ir naudinga. Ši paslauga reikalauja profesionalių ir kvalifikuotų specialistų. Todėl oro kondicionieriaus techninį aptarnavimą būtina užsisakyti iš sertifikuotų įmonių!

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt