RŪPINDAMIESI ORO KOKYBE – RŪPINATĖS IR SAVO SVEIKATA

Naujienas: RŪPINDAMIESI ORO KOKYBE – RŪPINATĖS IR SAVO SVEIKATA - specdarbai.lt

Artėjant šaltajam metų laikotarpiui, patalpos yra retai vėdinamos. Visi cheminiai oro gaivikliai, aerozoliai, valikliai, dulkės nusėda mūsų plaučiuose. Langų atidarinėjimas irgi ne išeitis… Skaityti daugiau

Atvėsus orams patalpose vidutiniškai praleidžiame 80% savo laiko, todėl labai svarbu, kad į jas būtų nuolat tiekiamas gaivus ir švarus oras. Artėjant šaltajam metų laikotarpiui, patalpos yra retai vėdinamos. Visi cheminiai oro gaivikliai, aerozoliai, valikliai, dulkės nusėda mūsų plaučiuose.  Langų atidarinėjimas irgi ne išeitis. Bandant šiuo būdu vėdinti patalpas prarandama daug šilumos. Net ir karštą vasaros dieną langų atidarinėjimas nepagelbės. Įkaitęs, dulkėtas lauko oras kaip tik keliaus į patalpas. O žiemą reguliariai atidarinėjant langus prarandama daug šilumos energijos, kuri turėtų likti patalpoje už trigubų stiklo paketų, tarp dvigubai apšiltintų sienų. Todėl sistema, pagrįsta apšiltinimu ir langų atidarinėjimu nėra tinkamas sprendimas energijos atžvilgiu. Šioms problemoms spręsti reikėtų pasirinkti tinkamą vėdinimą patalpose. Tačiau ką daryti tiems, kurie neturi galimybės įsirengti vėdinimo sistemos?

PAPRASTAS SPRENDIMAS TINKAMAM VĖDINIMUI UŽTIKRINTI

Lietuvos rinkoje jau seniai pristatytas, tačiau ne visiems žinomas įrenginys – beortakinis
mini rekuperatorius
. Tai turbūt viena iš paprasčiausiai montuojamų vėdinimo sistemų šiai dienai, kurioje nėra lanksčių ar standžių ortakių per visus namus. Jį įsirengti galite net remontuotame name ar bute. Viskas, ko reikia, yra grąžtu išgręžta skylė išorinėje sienoje. Įsirengę tinkamą kontroliuojamą namų vėdinimą – taupysite energiją ir pinigus.

ŠILDYMO IŠSAUSINTAS ORAS – MIKROBŲ IR DULKIŲ DRAUGAS

Dažnai šildymo sezono metu oras patalpose tampa ypatingai sausas. Todėl tik prasidėjus šildymo sezonui iš parduotuvių lentynų yra šluojami oro drėkintuvai. Šie įrenginiai užtikrina tinkamą drėgmės lygį patalpose ir neleidžia orui išsausėti. Namuose būtina drėgmė padeda išlaikyti ne tik sveiką odos spalvą ir stangrumą, bet ir užkerta kelią kvėpavimo takų ligoms.

GRIEŽTAS „NE“ DRĖGMĖS PERTEKLIUI PATALPOSE

Tačiau ką daryti, kai drėgmės perteklius patalpoje yra labai didelis? Žinome, kad drėgnas oras patalpose pridaro įvairiausių problemų. Namuose užsiveisia pelėsis ir grybelis, kuris ne tik neigiamai įtakoja žmogaus sveikatą, tačiau ir padaro žalą patalpų sienoms ir interjero elementams. Laimei, šiai problemai išspręsti yra puikus įrenginys – drėgmės surinkėjas. Šis prietaisas yra skirtas itin alergiškiems asmenims. Labai svarbu išlaikyti tinkamą drėgmės lygį savo namuose, todėl tik oro sausintuvas gali padėti Jums pašalinti drėgmės perteklių problemas.

ORO KONDICIONIERIUS/ŠILUMOS SIURBLYS – KETURI VIENAME

Oro kondicionierius/šilumos siurblys oras-oras pagelbės ne tik vasarą, bet ir žiemą. Su šiuo prietaisu efektyviai šildysitės patalpas šaltuoju metų laiku. Šis sprendimas ypač yra aktualus sodyboje. Kai Jūsų esate išvykę – įrenginys gali palaikyti pastovią teigiamą (+8ºC) temperatūrą, sunaudodamas labai mažai elektros energijos. Daugeliuose įrenginiuose yra integruotas Wi-Fi valdymas, kuris suteikia galimybę valdyti oro kondicionierių/šilumos siurblį oras-oras iš bet kurios pasaulio vietos. Šis įrenginys, tai keturi viename. Jis vėsina orą vasarą, efektyviai šildo žiemą, valo orą bei ištraukia drėgmę iš patalpų.

Atitinkamai parinktas mikroklimato įrenginys – tai būdas išsaugoti sveikatą. Tad nepamirškite pasirūpinti  oro švara ir gaiva savo namuose.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.