Šildymo alternatyva sodyboje

Naujienas: Šildymo alternatyva sodyboje - specdarbai.lt

Šildymo sistemos įrengimas sodyboje neretai brangiai kainuoja, tad savininkai ieško sprendimo, kuris apšildytų patalpas sunaudojant mažiausiai laiko ir pinigų. Tokiu atveju paprasčiau įsirengti šilumos siurblį oras-oras, kuris yra paprastas ir nebrangus, lyginant su kitomis šildymo sistemomis. Skaityti daugiau

Sodyba – tai puikus sprendimas, kai norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Tačiau, kad komfortiškai jaustis joje ne vien tik vasarą, bet ir žiemą – svarbiausia yra tinkamai pasirinkti patalpų šildymo būdą.

Atvykus į sodybą tik laisvalaikiu, aktualia problema tampa minimalios temperatūros palaikymas. Svarbu, kad žiemą neužšaltų vamzdžiai ir kita santechnika bei atvykimas žiemos metu būtų malonus.

Šildymo sistemos įrengimas sodyboje neretai brangiai kainuoja, tad savininkai ieško sprendimo, kuris apšildytų patalpas sunaudojant mažiausiai laiko ir pinigų. Tokiu atveju paprasčiau įsirengti šilumos siurblį oras-oras, kuris yra paprastas ir nebrangus, lyginant su kitomis šildymo sistemomis.


Šilumos siurblių oras-oras privalumai

Šilumos siurblių oras-oras labai lengvas ir greitas montavimas. Žiemą galite šildyti patalpas, o vasarą jas vėsinti. Šilumos siurblį oras-oras galima suderinti jau su turima šildymo sistema, tokia kaip kieto kuro ar dujiniu katilu. Įrenginys nereikalauja specialios priežiūros, o taip pat nereikia nerimauti, kad prisilietus prie įrenginio nudegsite. Šilumos siurbliams nereikia nei kamino, kurį reguliariai reikia valyti nuo suodžių, nei kieto kuro saugyklos, kuri užima nemažą patalpos ar kiemo vietą. Kai Jūsų nėra sodyboje įrenginys gali palaikyti pastovią teigiamą (+8ºC) temperatūrą, o sumokate tik 0,32-0,48 Eur už 1m² per mėnesį (priklauso nuo namo energetinės klasės).

Valdykite per atstumą!

Tai paprasta kaip du kart du! Vienas žinomiausių klimato palaikymo įrangos prekinis ženklas Cooper&Hunter siūlo šilumos siurblius oras-oras su integruotu Wi Fi valdymu, kuris suteiks galimybę valdyti įrenginį telefonu ar kita kompiuterine įranga. Prieš važiuojant į sodybą, Jūs iš anksto galite nustatyti norimą temperatūrą, o atvykus mėgautis komfortu ir šiluma. Todėl savaitgaliai sodyboje net ir šaltuoju metų laiku nebekelia nepatogumų. Nuo šiol nereikės atvykti į šaltas patalpas, miegoti drėgnoje patalynėje ir nerimauti, kad sušals vaikai. Jei sodyboje neturite interneto ryšio, įmonė UAB „City-Line LT“ siūlo įsigyti priedėlį ir GSM kortelę už papildomą 99,00 Eur kainą.

Nedidelis energijos suvartojimas bei paprastas įrengimas suteikia didelį pranašumą šiems įrenginiams. Neieškokime brangių inžinerinių sprendimų, kai galima pasirinkti paprastą įrenginį, kuris palengvins Jūsų gyvenimą.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.