Šildymo sprendimas ieškantiems mažiausių sąskaitų

Naujienas: Šildymo sprendimas ieškantiems mažiausių sąskaitų - specdarbai.lt

Pasaulyje itin sparčiai populiarėjanti šildymo sistema oras-oras nepalieka abejingų ir Lietuvoje. Tie, kas jau spėjo įsitikinti šiuo šildymo būdu – jau ne kartą rekomendavo ją savo draugams ir pažįstamiems. Kuo sistema taip sužavėjo vartotojus? Skaityti daugiau

Pasaulyje itin sparčiai populiarėjanti šildymo sistema oras-oras nepalieka abejingų ir Lietuvoje. Tie, kas jau spėjo įsitikinti šiuo šildymo būdu – jau ne kartą rekomendavo ją savo draugams ir pažįstamiems. Kuo sistema taip sužavėjo vartotojus?

Šilumos siurblys oras-oras, tai praktiškas sprendimas tinkantis kiekvienai patalpai. Šaltą žiemos vakarą jis efektyviai šildys Jūsų namus. O vasarą galėsite mėgautis gaiviu ir atvėsintu patalpų oru. Verta paminėti, kad įrenginys šalina drėgmę. O šis aspektas yra itin aktualus Lietuvos gyventojams.

Rekomendavo draugai

Alytaus miesto gyventojas G. Mastavičius statydamas dviejų aukštų namą ilgai nesvarstė kokį šildymo būdą pasirinks. Apie oras-oras sistemą jis jau buvo girdėjęs daug gerų atsiliepimų iš draugų. Į nedidelį rąstinį namą jam pakako sumontuoti vieną šilumos siurblį oras-oras. Net ir dabar lauke spaudžiant šaltukui jo namuose šilta ir jauku. O svarbiausia, kad nedidelės kvadratūros name, įrenginys užima labai mažai vietos. Projektuojant namą papildomai nereikėjo numatyti vietos katilinei.

Kaina maloniai stebina

Oras-oras šilumos siurblių kaina yra viena iš konkurencingiausių, lyginant su kitomis šildymo sistemomis. O elektros išlaidos mėnesio pabaigoje nustebina kiekvieną. Jos svyruoja nuo 0,15 iki 0,80 EUR už 1m² vidutiniškai per mėnesį (priklauso nuo namo energetinės klasės).

Integruotos naujosios technologijos

Naujos technologijos neaplenkė ir šilumos siurblių oras-oras gamintojų. Didelis sistemos privalumas yra tas, kad ją galima valdyti per atstumą. Įrenginiuose yra integruotas bevielis valdymas. Aktualu tiems, kas planuoja įsirengti šildymą sodybose ar vasarnamiuose. Šilumos siurblys oras-oras gali pastoviai palaikyti +8 laipsnių temperatūrą, kad neužšaltų vamzdžiai ir kita santechnika. O prieš atvykstant galima nusistatyti norimą temperatūrą ir atvažiavus mėgautis šiltu patalpų oru, o ne rūpintis kietu kuru ir židinio kūrenimu.

Alergijos priešas numeris 1

Vienas iš populiariausių šilumos siurblių gamintojų Cooper&Hunter didelį dėmesį skiria gryno oro tiekimu į patalpas. Nuo 2017 metų gamintojas rinkai pristatė įrenginius su 7-SKY technologija, kuri užtikrina septynių pakopų oro filtravimą. Sistema yra ypatingai skirta tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Technologija parūpina apsaugą nuo bakterijų, mikrobų, pelėsių, dulkių erkučių ir kitų mikroorganizmų. Oras tampa šviežias ir jame nelieka nešvarumų.

Net ir didžiausias speigas – ne bėda

Daugelis prisibijo didelių šalčių. Tačiau UAB „City-Line LT“ direktorius Renatas Šilobritas užtikrina, kad skandinavai jau seniai pamėgo šį šildymo būdą. Net ir vyraujant didžiausiam speigui galėsite mėgautis komfortu. Kadangi rinkoje yra pristatomi šilumos siurbliai, kurie efektyviai šildys lauke esant net iki -30 laipsnių šalčiui. Jau virš dešimties metų gyvuojančioje įmonėje R. Šilobritas sėkmingai parduoda bei montuoja šilumos siurblius.

www.specdarbai.lt elektroninėje parduotuvėje pateikti geriausi šilumos siurblių oras-oras pasiūlymai. Platus asortimentas bei praktiški šildymo sprendimai gali būti paprastai pasiekiami kiekvienam.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.