Šilumos siurbliai „oras – oras“

Naujienas: Šilumos siurbliai „oras – oras“ - specdarbai.lt

Dauguma pažangiausių žmonių siekdami pagerinti ir palengvinti savo gyvenimą, naudoja…

Dauguma pažangiausių žmonių siekdami pagerinti ir palengvinti savo gyvenimą, naudoja įvairiausias inovacinių technologijų rūšis patalpų šildymui ir kondicionavimui. Renkantis alternatyvius šildymo sistemų būdus labai svarbu suprasti pagrindinius jų veikimo principus ir žinoti svarbiausias charakteristikas. Vienas iš svarbiausių rodiklių tokių projektų: sistemos yra ekonomiškai efektyvios ir saugios naudoti. Šilumos siurblys „oras-oras“ yra moderni šildymo sistema, idealiai atitinkanti duotus kriterijus. Taip pat ji yra puikus šiluminis energijos šaltinis.
Visi objektai, supantys žmogų kasdieniame gyvenime, turi sukauptas tam tikras energijos atsargas.`Todėl net esant nuožmiems šalčiams, oras patalpose turės nedidelį energijos kiekį su mažu potencialu. Oro šilumos siurbliai geba atlikti nedidelius stebuklus – jie surenka visą išsklaidytą šiluminę energiją, koncentruoja ją, o po to sušildo ir patį šilumos skleidėją.
Šioje alternatyvioje sistemoje svarbiausiu elementu yra laikomas aušinimo skystis. Jis pasižymi tokiomis savybėmis, kaip medžiaga, turinti gan žemas virimo ir garavimo temperatūras.
Kaip sušildyti patalpas naudojant orą?
Norint efektyviai panaudoti šilumos siurblius ,,oras – oras“ namų šildymui, turite atlikti tris darbo etapus:
Suteikti laisvą oro prieigą iš supančios aplinkos;
Surinkti šilumos siurblio dalis;
Sukurti sistemą, pagal kurią bus atliekamas patalpų šildymas panaudojant orą.
Norint, kad būtų užtikrintas oro srautas iš išorės, reikalingas geras ventiliatorius, kuris montuojamas prie patalpos sienos arba nedideliu atstumu nuo jos. Ventiliatorių geriausia įrengti atviroje erdvėje, kur gera oro prieiga, kur laisvai cirkuliuoja oro srautai. Variniai vamzdžiai užkasami žemės šiluminėje tranšėjoje arba leidžiami tiesiai per sieną.
Kaip nustatyti oro sistemą šildymui
Oro šildymo sistemos, lyginant su tradicinėmis vandens šildymo sistemomis, turi tam tikrų privalumų. Kadangi nėra reikalo šilumos tiekėjo kaitinti iki pernelyg aukštos temperatūros, tai sistemoje nereikia naudoti didžiulių bei brangių radiatorių. Įkaitintas oras patenka į gyvenamas patalpas ortakių pagalba. Šilumos praradimo nuostoliai tiesiog minimalūs.
Oro šildymo sistemų rūšys
Kai kurių sistemų charakteristikos leidžia panaudoti šilumos siurblius ,,oras- oras“ kaip absoliučiai nepriklausomą įrangą. Gan dažnai darbui komplekse su šilumos siurbliu ,,oras – oras“ naudojamos įvairių rūšių oro šildymo sistemos. Populiariausios tapo patikimos konstrukcijos, kuriose naudojamas cinkuotas plienas. Sušildytas oras iš šilumokaičio iškart patenka į filtrą, o po to į visą ortakių sistemą. Tuo tarpu šiltas oras pasimaišo su nedideliu kiekiu išorinio.
Norint tiekti šiltą orą, tiesiog reikalingas pakankamos galios ventiliatorius. Ortakius projektuoja palei sieną, o įkaitintas oras praeina per groteles, kurias įrengia netoli langų. Be to, naudojant termostatus galima reguliuoti šilumą kambariuose, kai siurblys dirba automatiškai.
Šildymo sistemos pajungimą turi atlikti kvalifikuoti ir patyrę specialistai. Absoliučiai visi montavimo darbai turi būti atliekami, laikantis nurodytų priešgaisrinės ir elektros saugos reikalavimų.
Šio tipo šilumos siurbliai ,,oras – oras“ leidžia efektyviai atlikti šildymą ir kondicionavimą skirtingose erdvėse: namuose, butuose, garažuose, kotedžuose, pramonės ir sandėliavimo objektuose.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.