Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – puiki, taupi ir moderni šildymo alternatyva tinkanti tiek naujos, tiek senos statybos būstui. Šilumos siurblių veikimo principas labai primena oro kondicionierius, tik jų pagrindinis darbas – šildyti patalpas. Šilumos siurbliai yra technologijos, kurios energijos išgavimui naudojasi gamtos šaltiniais kaip oras bei vanduo.

Mūsų siūlomi šilumos siurbliai yra dviejų rūšių:

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras-oras

Šilumos siurbliai oras-oras, paima šaltą orą iš lauko, paverčia šiltu ir paskleidžia jį po namus. Šio tipo šilumos siurbliai rekomenduojami nedidelėms patalpoms apšildyti: butams, parduotuvėms, kioskeliams ir panašiai.
1. Tai vienas ekonomiškiausių, o gal net ir pats ekonomiškiausias būdas patalpoms apšildyti.
2. Oras-oras šilumos siurbliai taip pat ekologiškas sprendimas. Jeigu jums rūpi gamta – rinkitės šią patalpų apšildymo sistemą.
3. Šilumos siurbliai oras-oras gali būti diegiami bet kokio ploto ir išplanavimo patalpose.
4. Sistema puikiai tinka tiek senos statybos, tiek naujos namuose: tiek individualiuose namuose, tiek butuose.
5. Šio tipo šilumos siurbliai yra puiki galimybė papildomai apšildyti savo namus ir derinti su kita apšildymo sistema: kito tipo šilumos siurblio, kieto kuro katilų ir panašiai. Kadangi oras-oras siurbliai yra itin komfortabilus ir pigus namų apšildymo būdas – jis gali būti naudojamas esant poreikiui, o ne nuolatos.
6. Valdymas paprastas ir labai patogus.

Šilumos siurbliai oras – vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo labiau rekomenduojami didesnio dydžio patalpoms apšildyti. Siurbliai energiją gauna iš vandens, taigi tuo pačiu tai atsinaujinančios energetikos apšildymo sistema. Vanduo gali būti perduodamas radiatoriais bei grindiniu šildymu.
1. Šilumos siurbliai oras-vanduo skirti ne tik patalpų apšildymui, tačiau ir karšto vandens paruošimui.
2. Tai ekonomiškas bei ekologiškas pasirinkimas. Saugokite gamtą ir savo piniginę tuo pačiu metu!
3. Siurblio kaina nedidelė, o tarnavimo laiko tarpas – ilgas. Nepamirškite, kad technikai yra suteikiama garantija.
4. Itin aukštas naudingumo koeficientas, kuris padeda per trumpą laiko tarpą efektyviai apšildyti patalpas.
5. Veikia tyliai, valdymas paprastas ir patogus, nesukelia jokių papildomų problemų.
Jeigu nežinote, kuris šilumos siurblys Jums tinka labiausiai – kreipkitės į mus! Įvertinę Jūsų poreikius, galimybes bei pageidavimus patarsime, atsakysime į klausimus ir padėsime pasirinkti geriausią.

Kaip pasirinkti šilumos siurblį?

Butams dažniausiai naudojami oro kondicionieriai vadinami SPLIT sistemomis. Jų sistemoje yra vienas vidinis, ir vienas išorinis oro kondicionieriaus blokas, taigi tokio tipo šilumos siurblys sėkmingai ne tik sušildys, tačiau esant poreikiui gali ir atvėsinti patalpą.
Jeigu reikia vienu metu šildyti net kelias patalpas – tokiu atveju rekomenduojami MULTI SPLIT šilumos siurbliai. Išorinis blokas yra vienas, o viduje gali būti net ir penki vidiniai blokai. Taip siekiama užtikrinti efektyvumą.
Dar vienas pasirinkimas – VRV sistemos, kurios dažniausiai naudojamos komercinio tipo patalpose, kur prie vieno išorinio bloko gali būti prijungiami virš 30 vienetų vidinių šilumos siurblių blokų. Renkantis šio tipo siurblį atidžiai įvertinkite galingumą.
Ieškodami šilumos siurblio taip pat verta atsižvelgti į šiuos kriterijus:
ELEKTROS SUNAUDOJIMO RODIKLIAI. Elektros sunaudojimo rodikliai yra labai svarbūs. Pasirinkdami aukštesnės klasės šilumos siurblį sumokėsite kiek daugiau, tačiau vėliau išlaidos elektrai padengti bus kur kas mažesnės.
SIURBLIO SAVISAUGA. Inovatyvūs siurbliai moka patys save apsaugoti, tad iškilus kokiai nors grėsmei – jie apie tai informuoja žmones: per didelė maitinimo įtampa, per aukšta temperatūra patalpose ir panašiai. Tokie siurbliai rūpinasi ir savimi, ir žmonėmis.
ATSIBLOKAVIMO FUNKCIJA. Po ilgo naudojimo šilumos siurbliai užsiblokuoja, užstringa. Automatiškai atsiblokuojantys siurbliai patys išsprendžia problemą ir toliai sėkmingai veikia.
AUTO PILOTO FUNKCIJA. Šilumos siurbliai valdomi labai paprastai ir nustačius reikalingą šilumos išgavimo kiekį – jie palaiko normalią temperatūrą. Jeigu ji pakilo per aukštai – apie tai sistema informuoja žmogų.
KAINA. Jeigu nenorite gaišti savo laiko ir paieškas paliekate mums – nurodykite savo biudžeto ribas. Tuomet kur kas sistemingiau ir greičiau rasime Jums tinkamą šilumos siurblį.

Kokioms patalpoms rekomenduojami šilumos siurbliai?

Jeigu ieškote ekonomiško ir efektyvaus būdo apšildyti namus – rinkitės šilumos siurblį. Montavimo darbus palikite profesionalams, kurie išmano montavimo specifiką, taigi viską atliks puikiai, apgalvotai bei greitai.
Šilumos siurbliai puikiai tinka tiek senos, tiek naujos statybos namuose. Taigi, tai universali namų apšildymo sistema, kuri gali būti tiek pagrindinė, tiek prijungiama prie kitos apšildymo sistemos.

“Specdarbai.lt” – visiems, kurie nori gyventi komfortabiliai!

Mūsų tikslas padėti žmonėms pagerinti savo gyvenimo kokybę ir ne tik komfortabiliai leisti dienas šiltuose namuose, tačiau ir išvengti didelių finansinių nuostolių. Atsinaujinančios energetikos panaudojimas namų reikmėms labai intensyviai plinta namuose. Vis daugiau lietuvių atranda oras-oras arba oras-vanduo šilumos siurblius, kurie kardinaliai pakeičia gyvenimą. Ypač tokiu atveju, jeigu iki tol namai buvo apšildomi kieto kuro katilais.
Leiskite sau mėgautis šiltais namais!

Šilumos siurbliai kainos:

Šilumos siurbliai – puiki, taupi ir moderni šildymo alternatyva tinkanti…