Šilumos siurblys ,,oras – oras“ – pigi šildymo alternatyva

Naujienas: Šilumos siurblys ,,oras – oras“ – pigi šildymo alternatyva - specdarbai.lt

Oro šilumos siurblys ,,oras – oras“ – tai ekologiškai ir…

Oro šilumos siurblys ,,oras – oras“ – tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo įrengimo sistema, specialiai sukurta ir pritaikyta klimato sąlygoms mūsų šalyse. Ji specialiai sukonstruota eksplotavimui į privačius namus, butus, biurus, parduotuves, kavines, sandėlius, garažus. Tai moderni, šiuolaikiška ir gana paprasta šildymo sistema. Ją lengva įdiegti ir naudoti.Tai saugi šildymo sistema už gerą kainą, kuri santykinai greičiau atsiperka nei kitos šildymo sistemos.

 
Šilumos siurblys „oras-oras“, panaudoja šilumos potencialą iš atmosferos oro ir leidžia šildyti namus, net esant žemai aplinkos temperatūrai. Iš pirmo žvilgsnio, toks pareiškimas gali skambėti absurdiškai: kaip šildyti namą per šalčius, lauke esant pavyzdžiui -10 temperatūrai ir dar paimant šilumą iš aplinkos oro? Šilumos siurblys „oras-oras“ veikia oro kondicionieriaus principu, išdėstytu priešinga kryptimi: jis paima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, mažindamas jo temperatūrą, ir atiduoda ją į šildomą patalpą.

 

Šilumos perdavimo proceso metu, aušinimo skystis turi savybę pažeminti temperatūrą.Taigi temperatūra pasidaro mažesnė už aplinkos temperatūrą, kas ir priveda prie šilumos pasisavinimo iš aplinkos oro.Po kiekvieno suspaudimo aušinimo skysčio temperatūra staigiai kyla, ir taip sukuriamos idealios sąlygos perduoti šilumos energiją į šildomas patalpas. Ciklams besikartojant,vyksta šiluminės energijos perdavimas iš aplinkos oro į patalpas, taip suteikiant veiksmingą ir efektyvų šildymą.

 
Pagrindiniai šilumos siurblio ,,oras-oras“ privalumai:
Projektavimo, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas – montuojant šilumos siurblius nereikia atlikti žemės gręžinių, tiesiant sudėtingiausias komunikacijas;
Galimybė diegti sistemą praktiškai beveik visose klimato zonose;
Šio tipo šilumos siurblius galima įdiegti į jau pastatytą namą, turintį įprastinio šildymo sistemą, tuo pačiu ekonomiškiau sutaupant šildymo išlaidas. Įrangos montavimas reikalauja minimalios intervencijos ir beveik nekeičia esamo patalpų dizaino;
Turi mažiausias kainas ir greičiausiai atsiperka, lyginant su kitų tipų šilumos siurbliais;
Mažai suvartoja energijos;
Autonomija, kompaktiškumas ir betriukšmis veikimas;

 
Vasarą šilumos siurblius ,,oras-oras“ galite perjungti į aušinimo režimą, o sistemoje esantys aukštos kokybės oro filtrai, padės sukurti norimą patalpų mikroklimatą.
Šiandien veikia dviejų tipų šilumos siurblių sistema: tai pramoniniai ir buitiniai šilumos siurbliai „oras-oras“. Namų apyvokos siurbliai dirba panaudojant oro srautus, ir visada naudojami gyvenamuose pastatuose, jie gali būti naudojami ne tik kaip šildymo prietaisai, bet yra tinkami ir vandens šildymui. Pramoniniai šilumos siurbliai yra naudojami taip pat šiems tikslams, tačiau apimtys labai skiriasi. Šios šildymo sistemos svarbus bruožas yra jos valdymo būdas: internetu ar naudojantis telekomunikacijų paslaugomis.

 
Šilumos siurbliai “oras – oras“ priskiriami prie gan pigių geoterminio šildymo sistemų. Dėl labai didelio gamintojų skaičiaus ir plataus prekių ženklų asortimento, šio šildymo tipo prietaisų kainos skiriasi. Kaip ir su visomis šildymo sistemomis, svarbų vaidmenį lemia atitinkantys veiksniai, galintys turėti įtakos įrenginio kainoms. Prieš pasirenkant šilumos siurblį svarbu įvertinti, kokį plotą jis apšildys, tuomet bus galima nustatyti šilumos siurblio gamintoją ir galią. Taip pat verta paminėti, kad įdiegiant kuo daugiau modifikacijų, šilumos siurblių kaina didės.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.