Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split – universalumas ir kokybė

Naujienas: Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split – universalumas ir kokybė - specdarbai.lt

Šiais laikais žmonės labai daug dėmesio skiria ne tik savo poreikių patenkinimui, tačiau taip pat ir gamtai, kuri yra kiekvieno iš mūsų namai. Renkantis šilumos sistemas taip pat reikia nepamiršti įvertinti ekologinių niuansų, kurie dažnai kainuoja pigiau nei teko pagalvoti. Viena jų yra šilumos siurbliai oras-vanduo, kuris ne tik apšildo patalpas, tačiau taip pat ir šildo vandenį, tad visokeriopai rūpinasi žmogaus poreikiais ir gerina gyvenimo kokybę. Skaityti daugiau

Šiais laikais žmonės labai daug dėmesio skiria ne tik savo poreikių patenkinimui, tačiau taip pat ir gamtai, kuri yra kiekvieno iš mūsų namai. Renkantis šilumos sistemas taip pat reikia nepamiršti įvertinti ekologinių niuansų, kurie dažnai kainuoja pigiau nei teko pagalvoti. Viena jų yra šilumos siurbliai oras-vanduo, kuris ne tik apšildo patalpas, tačiau taip pat ir šildo vandenį, tad visokeriopai rūpinasi žmogaus poreikiais ir gerina gyvenimo kokybę.

Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split efektyviai rūpinasi žmogaus komfortu net ir tada, kai lauke yra -25 laipsniai. Natūralu, kad daugelis pergyvena dėl sistemos funkcionalumo labai šaltomis dienomis, tad įsigijus šią įrangą – galite dėl to nesukti galvos. Net ir pačiu šalčiausiu oru namuose bus šilta, gera ir jauku. Yra 2 tipo modeliai – su integruota 185L vandens talpa (All in one modeliai) ir be talpos. Dėl labiausiai Jūsų poreikius atitinkančios įrangos visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie įvertinę lūkesčius bei galimybes padės parinkti tinkamiausią sistemą. Galiausiai, konsultacijos nemokamos, tad pasinaudokite patarimais, kurie leis užsitikrinti tinkamą sistemos priežiūrą.

Kadangi šiais laikais žmonės nori gyventi patogiai, tačiau nesukti galvos dėl sistemos funkcionalumo – gera pagalba yra Wi-Fi valdymas, kuris leidžia nuotoliniu būdu prižiūrėti siurblio efektyvumą ir tuo pačiu pasirūpinti tobulu mikroklimatu pastatuose.

Viena sistema – o tiek daug jos naudų! C&H Unitherm split yra tai, ko reikia Jūsų gyvenimo komfortui. 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.