Šilumos siurblys ,,oras – vanduo“ – efektyvi ir kokybiška šildymo sistema

Naujienas: Šilumos siurblys ,,oras – vanduo“ – efektyvi ir kokybiška šildymo sistema - specdarbai.lt

Tikimės, kad šis straipsnis bus naudingas tiems, kurie nusprendė įsirengti…

Tikimės, kad šis straipsnis bus naudingas tiems, kurie nusprendė įsirengti šilumos siurblį.
Šilumos siurbliai veikia efektyviai ir ši efektyvumą patvirtina jam priskiriama energijos klasė.

Daugeliui žmonių iškyla logiški klausimai tokie kaip:
kokia yra šilumos siurblio ir įrengimo kaina,
kiek laiko šilumos siurbliai dirba be sutrikimų,
ar įrenginys gali visiškai apšildyti namus,
kokio tipo šilumos siurblys yra geresnis ir pan.
Net ir pati geriausia technologija negali veikti efektyviai, jei yra neteisingai naudojama.
Šilumos siurblys tai sistema! Ir tik teisingas pasirinkimas, apskaičiavimas bei kokybiško montavimas – leidžia turėti norimą efektą ir komfortą! Remiantis daugiamete įmonės patirtimi siekiame atkreipti jūsų dėmesį į šiuos dalykus:
Namas, butas arba biuras – visi su savo individualiomis savybėmis (sienos, langai, stogas, šviesos pralaidumas, gyvenančių ar esančių asmenų skaičius, temperatūrų režimo skirtumai). Tai turėtų būti pradžia, nes šiame etape mes jau galime nustatyti, ar objektas yra tinkamas šilumos siurblių įrengimui.

Visų pirma reikėtų patalpą apšildyti, o galbūt būtų paprasčiau įdiegti dujinį katilą? Dujos, elektra… Ir visa tai tik darbų pradžia, kurie turėtų būti svarstytini, prieš priimant tokį efektyvų sprendimą. Visa tai svarbu suprasti, nes sistema yra įdiegiama ne vieneriems metams. Jūs turėsite šilumos energijos centrą nuo kurio priklausys jūsų komfortas ir mėnesinės išlaidos įrenginio priežiūrai ir išlaikymui.
Šilumos siurblys „oras-vanduo“ – novatoriška šildymo sistema naudojanti atsinaujinančius energijos šaltinius iš mus supančios aplinkos.

Šilumos siurblys perduoda šilumą iš aplinkos oro šildomam objektui, naudojant perdirbimo principą – pakartotinai panaudoja šilumą ( darbo metu įrenginys perdirba šilumą ir neatiduoda jos į aplinką, o naudoją šią sukauptą energiją dar kartą).
Šilumos siurblio efektyvumas priklauso nuo temperatūros. Kuo žemesnė temperatūra tuo didesnis efektyvumas gaunamas, bet žinoma nereikėtų pamiršti temperatūrinio darbo rėžimo. Šiltos grindys, šiltos sienos, konvektoriai: tai šildymo sistemos, kurios idealiai tinka šilumos siurbliams.

Kiekvienam vartotojui didelę įtaką įsigyjant šildymo sistemą, lemia įrenginio kaina. Renkantis šilumos siurblį, reikia atsižvelgti ir į techninius patalpų duomenis ir į asmeninės įrangos savybes (įskaitant jos montavimą), nuo kurių priklausys kaina. Bet kuriuo atveju, nepamirškite apie materialinę jos įsigijimo naudą, nes šilumos siurblys „oras – vanduo“ gali sumažinti mėnesines komunalines išlaidas už šildymą ir karštą vandenį net 5 kartus. Papildomai, prie viso to, jūs automatiškai gausite kondicionierių, kuris vėsins jūsų namus karštomis vasaros dienomis, dirbdamas atvirkštiniu principu, imdamas šilumą iš patalpos ir atiduodamas ją aplinkai.

Pavyzdžiui, jei pastatas yra gerai apšildytas, tai tokiomis sąlygomis galima pasiekti 4-6 kW pagaminamos šilumos energijos, suvartojant 1 kW. T.y, efektyvumas – 500% !!! Stebuklai? Iš tiesų, atsižvelgiant į šį atvejį kai patalpos šildomos šilumos siurbliu, energijos taupymo įstatymas veikia kaip įmanoma geriau. Faktas tas, kad šilumos siurblys negamina šių papildomų 400%, o perduoda šilumą iš vienos vietos į kitą. Per šį perdavimą naudojama energija, kuri yra paverčiama į šilumą ir sumuojama su pernešama. Ir tai yra dar vienas šilumos siurblio privalumas. Kaip ir minėjome anksčiau, sistemos kaina priklauso nuo kliento pageidavimų ir techninių objekto ypatybių. Tačiau, bet kuriuo atveju pirmiausia atsižvelgiama į kokybę, efektyvumą ir komfortą.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.