Skelbiamas papildomas kvietimas asmenims, kurie nori gauti kompensaciją šildymo įrangai įsigyti

Naujienas: Skelbiamas papildomas kvietimas asmenims, kurie nori gauti kompensaciją šildymo įrangai įsigyti - specdarbai.lt

Pratęsta galimybė fiziniams asmenims teikti prašymus dėl kompensacijos šilumos įrangai įsigyti pagal projektą: „Atsinaujinančių energijos išteklių (t.y. šilumos siurblių: oras–oras, oras–vanduo, žemė –vanduo, vanduo–vanduo; biokuro katilų) panaudojimas fizinių asmenų gyvenamuosiuose namuose pakeičiant iškastinį kurą naudojančius šilumos įrenginius (papildomas kvietimas)“. Skaityti daugiau

Pratęsta galimybė fiziniams asmenims teikti prašymus dėl kompensacijos šilumos įrangai įsigyti pagal projektą: „Atsinaujinančių energijos išteklių (t.y. šilumos siurblių: oras–oras, oras–vanduo, žemė –vanduo, vanduo–vanduo; biokuro katilų) panaudojimas fizinių asmenų gyvenamuosiuose namuose pakeičiant iškastinį kurą naudojančius šilumos įrenginius (papildomas kvietimas)“.

Papildomas kvietimas skelbiamas nuo 2020-ųjų metų rugpjūčio 17 dienos. Projektui skiriama suma – 2 milijonai eurų.

Norintieji gauti paramą – turi seno kuro katilus, kurie veikia naudodami iškastinį kurą (gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą, durpių briketus, akmens anglį ir kt).

Parama teikiama asmenims, kurie gyvena Lietuvos Respublikos teritorijoje, taip pat valdo gyvenamojo tipo būstą.

Išmokos nėra teikiamos tokiu atveju, kai pastatas yra prijungtas prie centralizuotos šilumos sistemos. Taip pat išmokos nėra teikiamos tuomet, kai gyvenamojo namo paskirtis yra sodo namas. Jeigu tokie asmenys nori pretenduoti į kompensaciją – pirmiausia reikalingas būsto paskirties keitimas ir tik tada suteikiama galimybė teikti savo kandidatūrą, kuri bus vertinama.

Domina kompensacija? Susisiekite asmeniškai ir mes ne tik atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, tačiau ir pasiūlysime įrangą, kuri atitinka tiek Jūsų būsto, tiek projekte keliamų reikalavimų sąlygas. Ruoškitės kompensacijos gavimui su mumis. Padėjome jau ne vienam žmogui gyventi komfortabiliau, saugiau ir svarbiausia – pigiau, jau šiandien!

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.