Stilingi modeliai – išskirtiniam interjerui!

Naujienas: Stilingi modeliai – išskirtiniam interjerui! - specdarbai.lt

Jeigu ieškote ne tik funkcionalios, tačiau taip pat ir stilingos namų vėsinimo ir šildymo sistemos – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra Supreme Continental oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras. Skaityti daugiau

Jeigu ieškote ne tik funkcionalios, tačiau taip pat ir stilingos namų vėsinimo ir šildymo sistemos – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra Supreme Continental oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras. Žinoma, pasirenkami dėl funkcionalumo bei poreikio kurti tobulą mikroklimatą namuose bei kito tipo objektuose, tačiau papildomai vertinami ir dėl dizaino sprendimų, kurie sėkmingai integruojami bet kokio stiliaus namuose. Siūlomos įrangos spalvos: balta, juoda, sidabrinė ir aukso. Išskirtinis dizainas leis nesukti galvos dėl įrangos montavimo vietos, kadangi ji ne tik puikiai atrodys bet kur, tačiau taip pat gali būti visos patalpos akcentas, svarbiausias atributas.

Supreme Continental šilumos siurbliai taip pat siūlomi išsimokėtinai, tad nieko nelaukite ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę jau dabar. Drąsiai sulaukite žiemos!

 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.