fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Vėdinimo sistemos
įrengimas (montavimas)

Vėdinimo sistemos įrengimas ir kaina

Siekiant geriausio realaus rezultato mūsų įmonės specialistai teikia nemokamas konsultacijas. Vėdinimo sistemos įrengimo kaina su montavimo darbais ir įranga vidutiniam 120 m²-150 m² namui teirautis žemiau pateiktu telefonu arba užpildykite užklausos formą.

  Reikia konsultacijos?
  Paskambinkite!

  Vėdinimo sistemos įrengimą sudaro skirtingi etapai:

  Vėdinimo sistemos įrengimą sudaro
  skirtingi etapai:

  Vėdinimo sistemos įrengimas

  Vėdinimo sistemų montavimo darbus atlieka aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai.

  Natūralaus vėdinimo pakanka patalpose, kur teisingai įrengti oro šalinimo kanalai. Natūralaus vėdinimo sistemoje orą judėti verčia temperatūrų skirtumai ir vėjas, todėl jeigu oro temperatūra lauke ir patalpų viduje panaši arba vienoda, vėdinimo efektyvus bus lygus nuliui.

  Įrenginėjant vėdinimo sistemas būtina atsižvelgti į patalpos tūrį ir tada prie jo derinti orlaidžių kiekį, remiantis jų charakteristikomis ir laidumui orui. Tik susipažinus su objekto, kuriame planuojame įrengti vėdinimo sistemą projektu ir atlikus skaičiavimus galima nusakyti kiek natūrali vėdinimo sistema bus efektyvi ir naudinga.

  Kalbant apie šiolaikines ir modernias vėdinimo sistemas, reiktų paminėti esminę jos dalį – rekuperatorių. Rekuperatorius iš lauko paimta šviežią orą, išvalo ir pašildo iki reikiamos temperatūros, tuo pačiu pašalina nešvarų orą iš patalpos. Rekuperatoriaus darbo esmė – iš patalpos išmetamas oras eidamas per šilumokaitį pašildo iš lauko ateinanti orą. Nuo rekuperatoriaus efektyvumo priklauso, kiek daug reikės papildomai pašildyti orą.

  Vėdinimo sistemos įrengimas

  Nuo ko priklauso vėdinimo
  sistemos įrengimo kaina?

  Vėdinimo sistemos kaina priklauso nuo daugybės veiksnių. Pagrindiniai veiksniai būtų patalpų dydis, vėdinimo įrenginio tipas, ortakių tipas bei darbo kiekis. Kuo daugiau patalpose pertvarų, tuo darbai bus brangesni.

  Kiek laiko užtrunka įrengti
  visą vėdinimo sistemą?

  Vėdinimo sistema užtrunka įrengti nuo dienos iki kelių savaičių, priklausomai nuo pasirinktos sistemos tipo ir patalpų dydžio. Vidutiniškai 100-150 kv. m. namą užtrunka įrengti nuo 4 iki 6 darbo dienų.

  Prekių Kategorijos

 • Oro kondicionieriai
 • Šilumos Siurbliai
 • Saulės elektrinės
 • Vėdinimas
 • Gamintojai
 • Oro Sausintuvai
 • Kiti Įrenginiai
 • X

  Prekių Kategorijos