Vėdinimo sistemos

Integruotos vėdinimo sistemos namuose reikalingos ne tik šiltuoju metų laiku, kai kaitrios tampa ne tik dienos, tačiau ir naktys. Vėdinimo sistemos būtinos kiaurus metus, kadangi jos padeda išvalyti orą, pasirūpinti, kad jis būtų be alergenų, blogo kvapo, pavyktų išvengti pelėsio, galiausiai, išvalytų orą. Rekuperacinės vėdinimo sistemos Specdarbai.lt prekybos vietoje yra labai įvairios, tad visada galite pasitarti su mūsų konsultantais, kurie parinks sistemą atitinkančią Jūsų poreikius bei galimybes ir pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Kuo naudingos vėdinimo sistemos?

Klaidinga manyti, kad tik didmiesčių gyventojai privalo rūpintis vėdinimo sistemomis. Tinkamu namų mikroklimatu privalo pasirūpinti ir mažesnių miestelių gyventojai, kadangi vėdinimo sistema gali labai pagerinti gyvenimo kokybę.

  • Sistemos įrengimas padeda užsitikrinti, kad namuose visada bus sisteminga oro kaita. Tokiu atveju aplinka bus kur kas higieniškesnė, pavyks išvengti alergijų, kvėpuosite tik tyru, sveiku oru, kuris būtinas kiekvienam žmogui.
  • Tinkamas sistemos projektavimas yra ekologiškas pasirinkimas. Daugelis klaidingai galvoja, kad įrangai reikės energijos, tad tai – žalinga gamtai. Tikrai ne. Priešingai, sistema padeda išvengti nereikalingo CO2 patekimo į aplinką.
  • Oro vėdinimo sistemos montavimas taip pat padės išvengti namuose nuolatos atsirandančio pelėsio, kuris gali sukelti kvėpavimo takų ligas.
  • Jeigu norite išvengti dulkių erkučių – taip pat būtina tinkama vėdinimo sistema. Ji montuojama tiek bute, tiek namo sienose, tad tinka bet kokio tipo būstui.

 

Kaip pasirinkti vėdinimo sistemą?

Skirtingos vėdinimo sistemos tinka skirtingoms erdvėms, tad patalpų dydis gali nulemti – kokia įranga geriausiai tinka Jūsų namuose. Susipažinkite su schema, įrangos charakteristikomis, įvertinkite kainos bei garantijos, gamintojo niuansus ir rinkitės pripažintus gaminius, kuriuos Jums siūlo Specdarbai.lt. Išbandykite pasaulyje žinomų gamintojų produkciją, kuri pagerins Jūsų gyvenimo kokybę: GetAir Blauberg,, Electrolux bei Komfovent rekuperatoriai. Rinkoje yra mini (beortakiniai) rekuperatoriai ir standartiniai, tad įvertinkite patalpų, kurias reikia vėdinti, tūrį ir investuokite į įrangą, kuri sėkmingai aptarnauja Jūsų būstą ir garantuoja švaresnį gyvenimą Jums.

REKUPERATORIAI MINI REKUPERATORIAI Integruotos vėdinimo sistemos namuose reikalingos ne tik…

Kaip išsirinkti tinkamą vėdinimo sistemą?

Reikėtų atsižvelgti į patalpos plotą. Tačiau šios sistemos įrengimui reikėtų kreiptis į specialistus. Jie pasiūlys geriausią sprendimą ir sumontuos įrangą.

Ar būtina samdyti specialistą vėdinimo sistemai įrengti?

Jei norite, kad įranga veiktų sklandžiai – tuomet specialisto konsultacija ir profesionalus montavimas yra neatsiėjamas.

30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.