NØRDIS šilumos siurbliai

NØRDIS specializacija – namų bei kitų nekilnojamojo turto objektų šildymo bei vėsinimo įrangų gamyba. NØRDIS šilumos siurbliai – laiko patikrintos klasikos bei geros kainos ir inovatyvumo derinys, kuris patenkins  kiekvieno naudotojo poreikius ir atitiks tam tikro būsto charakteristikas. Jeigu norite visus metus patalpose jaustis gerai, tai yra, kad mikroklimatas atitiktų Jūsų organizmo poreikius nepriklausomai nuo to, koks yra oras už lango – rinkitės NØRDIS gamintojo siurblius, kurie yra žinomi visame pasaulyje.

NØRDIS šilumos siurbliai gali būti: oras-vanduo ir oras-oras. Sistema oras-oras – ne tik šildo patalpas, tačiau naudojama ir kaip oro kondicionavimo įranga. Viena sistema – tobulam mikroklimatui visus metus. Oras-vanduo – ne tik šildo patalpas per Jums labiausiai tinkamas šilumos sklaidos įrangas (radiatoriai, grindinis šildymas…), tačiau taip pat ir ruošia karštą vandenį. Tai yra puiki galimybė užtikrinti komfortą pigiau, nes to yra vertas kiekvienas žmogus. NØRDIS gamintojas siūlo labai daug ir labai įvairų šilumos siurblių, tad renkantis visada siūlome kuo daugiau dėmesio skirti charakteristikoms arba tartis su mūsų specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas ir padeda rasti įrangą, kuri atitinka kliento galimybes ir būsto, kuriame bus montuojama įranga, charakteristikas. Juk šio gamintojo siurbliai tarnauja labai daug metų, tad svarbu, kad veiktų – itin tiksliai kaip Jums reikia.

Geriausias įrodymas, kas šio gamintojo sistema ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta poreikius – klientų, kurie ją jau turi savo namuose, atsiliepimai. Jie – tik teigiami, tad džiugu, kad vis daugiau lietuvių renkasi ne tik energetiškai efektyvias, tačiau ir ekologiškas įrangas. Jos buvo sukurtos remiantis šiaurietiškomis tradicijomis, kurios neatsiejamos nuo gana radikalių oro pokyčių: vasaromis oro temperatūra Lietuvoje, gali pakilti iki +30°C, o žiemomis nukrenta iki -20°C. Įranga, kuri gebi veikti visus metus – prieinama kiekvienam, tad išbandykite kokybę, kuri gali net pakeisti Jūsų gyvenimą.

Mūsų siūlomi NØRDIS šilumos siurbliai yra geros kainos, o jeigu norite juos įsigyti dar pigiau – siūlome sekti akcijas, kurios pas mus yra gana dažnos. Užsisakius internetu – ne tik sutaupysite daug laiko, tačiau ir galėsite džiaugtis nemokamomis konsultacijomis, kurias teikia patyrę mūsų komandos specialistai.

Rūšiuoti pagal:
Kategorijos: