fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Filtrai 0

Kaina

Pagal patalpos dydį

Išvalyti  

Rūšiavimas

Rodyti Puslapyje

Filtrai

Filtras

Kaina

Gamintojas

Efektyvus šildymas

Įrangos tipas

Patalpos dydis

Galingumas (kW)

Galia (W)

kuo naudingos vėdinimo sistemos?

Klaidinga manyti, kad tik didmiesčių gyventojai privalo rūpintis vėdinimo sistemomis. Tinamu namų mikroklimatu privalo pasirūpinti ir mažesnių miestelių gyventojai, kadangi vėdinimo sistema gali labai pagerinti gyvenimo kokybę.


Sistemos įrengimas padeda užsitikrinti, kad namuose visada bus sisteminga oro kaita. Tokiu atveju aplina bus kur kas higieniškesnį, pavyks išvengti alergijų, kvėpuosite tik tyru, sveiku oru, kuris būtinas kiekvienam žmogui.


Tinkamas sistemos projektavimas yra ekologiškas pasirinkimas. Daugelis klaidingai galvoja, kad įrangai reikės energijos, tas tai - žalinga gamtai. Tikrai ne. Priešingai, sistema padeda išvengti nereikalingo C02 patekimo į aplinką.


Oro vėdinimo sistemos montavimas taip pat padės išvengti namuose nuolatos atsirandančio pelėsio, kuris gali gali sukelti kvėpavimo takų ligas.


Jeigu norite išvengti dulkių - taip pat būtina tinkama vėdinimo sistema. Ji montuojama tiek bute, tiek namo sienose, tad tinka bet kokio tipo būstui.

Kaip pasirinkti vėdinimo sistemą?

Skirtingos vėdinimo sistemos tinka skirtingom erdvėms, tad patalpų dydis gali nulemti kokia įranga geriausiai tinka Jūsų namuose. Susipažinkite su schema, įrangos charakteristikimos, įvertinkite kainos bei garantijos, gamintojo niuansius ir rinkitės pripažintus gamiius, kuriuos Jms siūlo Specdarbai.lt. Išbandykite pasaulyje žinomų gamintojų produkciją, kuri pagerins Jūsų gyvenimo kokybę: GetAir Blauberg, Electrolux bei Komfovent rekuperatoriai. Rinkoje yra mini (beortakiniai) rekuperatoriai ir standartiniai, tad įvertinkite patalpų, kurias reiktų vėdinti, tūrį ir investuokite į įrangą, kuri sėkmingai aptarnauja Jūsų būstą ir garantuoja švaresnį gyvenimo Jums.

Ar būtina samdyti specialistą vėdinimo sistemai įrengti?

Jei norite, kad įranga veiktų sklandžiai - tuomet specialisto konsultacija ir profesionalus montavimas yra neatsiejami.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos