Darbai

Kodėl oro kondicionieriaus ar šilumos siurblio montavimą geriau patikėti specialistams?

Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai – tai ilgalaikė investicija. Todėl norint išvengti nesklandumų ir ilgą laiką sėkmingai naudotis oro kondicionieriais ar šilumos siurbliais – geriausia įrenginių montavimo darbus patikėti kvalifikuotiems specialistams. Įrangos montavimą turi atlikti specializuota ir sertifikuota darbui su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šilumos siurbliais instaliavimo įmonė.

UAB „City-Line LT“ jau virš 14 metų montuoja oro kondicionierius bei šilumos siurblius oras-oras. Savo darbams teikiame garantiją. Turime ilgalaikę patirtį montuojant įvairių prekinių ženklų oro kondicionierius bei šilumos siurblius. Todėl užtikriname, kad visi mūsų montavimai atliekami profesionaliai ir be jokių priekaištų. Džiaugiamės, kad per visus mūsų darbo metus pelnėme klientų pasitikėjimą visoje Lietuvoje.

Standartinė oro kondicionierių montavimo darbų kainą rasite čia -> Oro kondicionierių montavimo darbų kaina

30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.