fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Kondicionavimas

Kas yra oro kondicionavimas?

Kondicionavimas – veiksmas, kurio metu yra šaldomas, šildomas ar vėsinamas oras.
Oro kondicionavimas reikalingas kai lauko temperatūra – nuo -5 laipsnių Celsijaus iki +43 laipsnių, bet yra tokie kondicionieriai „Inverter“, kuriais galima naudotis esant -15 laipsnių ar net iki -30 laipsnių Celsijaus.

Reikia konsultacijos? Paskambinkite!

+370 601 86 366

oro kondicionavimas Kondicionavimas – tai procesas, kurio dėka, galima reguliuoti patalpos temperatūrą, bei drėgmę. Turbūt kiekvienas žino, pagal biologinius dėsnius, kad optimali patalpos temperatūra žmogui yra 18–25 C°. Jeigu temperatūrą padidėja, žmogaus kūnas jaučia diskomfortą, tuo metu kad, jį atvėsinti reikalingas tinkamas oro kondicionavimas. O dėl drėgmės – gyvenam šalyje, kur drėgmės lygis pakankamai didelis, nors Lietuva – vidutinių platumų klimato juostoje, čia vyrauja vidutinių platumų oro masės, pietvakarių vėjai (vidutinis greitis 2 – 5 m/s), vidutinė metinė temperatūra +6°C, o per metus vidutiniškai iškrinta 680 mm kritulių. Tad drėgmė priklauso nuo ateinančių oro masių, todėl mūsų kūnai kenčia ne tiek dėl didelio aplankiusios karščio bangos, kiek dėl susidariusios drėgmės ore. Kad jaustis gerai, reikia drėgmę pašalinti, drėgmė kenkia, ne tik mūsų kūnams, fizinei būklei, bet mūsų namams, biuro patalpoms, nes yra padidėjusi rizika atsirasti pelėsiui, kas vėl yra kenksminga mūsų organizmui. Todėl visais atvejais oro kondicionavimas yra puiki išeitis, kurios dėka pajungtas oro kondicionierius pasiekia balansą tarp mus supančios aplinkos bei puikios savijautosKaip minėta aukščiau oro kondicionavimo procesui veikti reikalingas kondicionierius, kokį jį pasirinkti geriausiai kreiptis į įmones, kurios ne vien tik prekiauja jais bet taip pat montuoja. Nes dažniausiai pardavėjas nežino visų veikimo subtilybių, kaip žmogus kuris praktiškai tai – išbandęs.

vipas Daugeliui žmonių kondicionavimas suvokiamas tik kaip patalpos šaldymo priemonė, kondicionieriai turi ne vien vėsinimo, šildymo funkcijas, bet prisotina orą deguonimi, jonais, kovoja su bakterijomis, grybeliais, neutralizuoja alergenus bei kitas žalingas daleles, išvalo žalingas sveikatai daleles.

Taip pat yra galimybė naudoti prietaisą su gamykliškai įmontuotu žemų temperatūrų moduliu, kuris taip pat padeda širdyti orą esant -30 laipsnių Celsijaus. Tai ypatingai svarbu serverinių tipų patalpoms, kur reikia nenutrūkstamo patalpos vėsinimo, stabilios klimato temperatūros.

winnerŠiai dienai yra atsiradusi dar viena naujovė, kurios dėka oro kondicionavimas gali palaikyti labai stipriai šildomų patalpų veiklą. Pristatome kondicionavimo prietaisų gamintojo Cooper&Hunter kondicionierių, kuris skirtas tik serverinėms, tai modelis WINNER.

Trumpai apie Cooper&Hunter – tai yra ženklas apimantis kokybės – kainos santykį. Todėl vis daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų uždirbamų pajamų, oro kondicionavimas gali būti prieinamas. Šio ženklo oro kondicionieriai yra gaminami tame pačiame fabrike kaip GREE ir DAIKIN. Tai kondicionieriai lyderiaujantys pasaulio rinkoje kaip sparčiai besivystančios inovacinės technologijos.

Nepamirškim kad, kondicionavimas gali išspręsti Jūsų būsto šildymo problemą. Dažniausia šildymo problema kyla rudenį ar neprasidėjus šildymo sezonui, ankstyvą pavasarį kai išjungiamas šildymas. Tokiu atveju dažniausiai griebiamasi elektrinio šildytuvo. Tačiau toks pasirinkimas daro įtaką ženkliam elektros sąnaudų padidėjimui. Net ne šildymo specialistai puikiai žino, jog tai brangiausias šildymo būdas. Kondicionierius dėl šilumos mainų elektros energijos sunaudoja apytiksliai 3-4,5 karto mažiau nei elektrinis oro šildytuvas.

Susidėlioja pliusus – minusus, turime pasirinkti įrangą, kurios dėka kondicionavimas Jūsų patalpose veiktų nenutrūkstamai, neatsižvelgiant ar tai šildymo, šaldymo ar sausinimo funkcija. Kondicionavimas – tai puiki investicija ir dovana tiek Jūsų šeimos nariams, tiek Jūsų būstui.Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos