Multi split sistema patenkins kiekvieno poreikius!

Naujienas: Multi split sistema patenkins kiekvieno poreikius! - specdarbai.lt

Kiekvienas namų gyventojas dažniausiai turi savus poreikius susijusius su šiluma…

Kiekvienas namų gyventojas dažniausiai turi savus poreikius susijusius su šiluma bei vėsa namuose. Kartais tik vienas split tipo įrenginys nėra pajėgus juos visus patenkinti, kadangi tolygiai pasiskirstyti vėsai namuose trukdo sistemos ribotumas, galiausiai, tai, jog varijuoja ir poreikiai: kol vieni šeimos nariai nori didesnės vėsos, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka šiluma.

Geriausia alternatyva, kuri gali padėti vienuose namuose sukurti kelis skirtingus mikroklimatus keliuose kambariuose, yra multi split sistema, kuri geba vienose patalpose palaikyti didesnę vėsą, kai tuo tarpu kitose – sukaupti daugiau šilumos. Tiesiog pagal poreikius temperatūra gali būti reguliuojama, o dar svarbiau – tos patalpos, kurios yra nenaudojamos konkrečiu metu ir nebus vėsinamos. Taip išvengsite nereikalingo energijos švaistymo, tačiau kai prireiks vėsinimo – patalpą galėsite greitai ir paprastai aprūpinti gaiviu ir tik jums tinkamu oru. Juk dažniausiai miegamojo patalpose dažniausiai norisi daugiau vėsos ir gaivos, kai tuo tarpu svetainėje stengiamasi palaikyti +23 laipsnių temperatūrą.

Šio tipo sistema pasirūpins, kad konkrečiame kambaryje nustatyta temperatūra būtų išlaikoma gana efektyviai, tai reiškia, kad ji nekris ir nekils tik tam, kad galėtų palaikyti norimą balansą. Jis tiesiog bus, tad buvimas patalpose bus kur kas malonesnis.

Svarbu ir tai, kad sistema veikia labai tyliai, tad būnantieji kambaryje jausis komortabiliai, taip, kaip jiems labiausiai patinka, tačiau visiškai negirdės sistemos, kuri pasirūpina, kad temperatūra atitiktų poreikius.

Šio tipo sistemos puikiai pasiteisina ne tik erdviuose namuose, tačiau taip pat ir biuruose, komercinio tipo bei kituose pastatuose, kur reikalinga galimybė valdyti temperatūrą. Tiesa, neteisingai baiminamasi, kad tipo sistema užima daug vietos. Lauke – montuojamas tik vienas įrenginys, tad fasadas nebus labai apkrautas, montavimas – ypač greitas. O patalpose kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą sistemą: kanalinė, kasetinė, palubinė ir kitos.

Taigi, nepriklausomai nuo to – kokio tipo pastate bus montuojamos sistemos, tačiau su jomis gyvenimas tikrai bus kur kas geresnis. Nepamirškite, kad tai yra ilgaamžis įrenginys, kuris padės Jums mėgautis ne tik malonia gaiva, tačiau taip pat ir švariu oru, galiausiai, sutaupyti energijos.

Jau virš 13 metų montuojame oro kondicionierius, šilumos siurblius bei vėdinimo sistemas. Savo darbams teikiame garantiją. Turime ilgalaikę patirtį montuojant įvairių prekinių ženklų oro kondicionierius bei šilumos siurblius. Todėl užtikriname, kad visi mūsų montavimai atliekami profesionaliai ir be jokių priekaištų. Suteikiame galimybę įrangą įsigyti išsimokėtinai.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.