PIRK ŠILUMOS SIURBLĮ IR GAUK PARAMĄ!

Naujienas: PIRK ŠILUMOS SIURBLĮ IR GAUK PARAMĄ! - specdarbai.lt

Aplinkos tarša, tai opi mūsų laikų problema. Su ja kovoja vyriausybinės ir nevyriausybinės organizacijos. Aplinkosaugos specialistai teigia, kad namų šildymas kietu kuru – anglimi, malkomis, durpėmis, ne mažiau teršia orą nei transporto priemonių išmetamosios dujos. Skaityti daugiau

Aplinkos tarša, tai opi mūsų laikų problema. Su ja kovoja vyriausybinės ir nevyriausybinės organizacijos. Aplinkosaugos specialistai teigia, kad namų šildymas kietu kuru – anglimi, malkomis, durpėmis, ne mažiau teršia orą nei transporto priemonių išmetamosios dujos. Todėl kviečiame susimąstyti ir žingsniu po žingsnio pereiti prie atsinaujinančių energijos išteklių. Ypatingai dabar, kai LR aplinkos apsaugos ministerijos projektų valdymo agentūra skiria paramą šiems energijos šaltiniams!

Paramai gauti tinkamos išlaidos yra ir šilumos siurblių, skirtų karšto vandens ir šilumos energijos gamybai savo poreikiams (ne pardavimui), diegimas:

  • šilumos siurblio „oras-vanduo“ sistema;
  • šilumos siurblio „oras-oras“ sistema.

Galimais pareiškėjais turėtų būti fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamuosius namus. Maksimali kompensacinė išmoka projektui negali viršyti 14 500 Eur.

Specdarbai.lt pasirašo už švaresnį orą ir sveikesnę aplinką! Pasirašyk ir TU!

Mūsų parduodamus šilumos siurblius oras-oras ir oras-vanduo rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.specdarbai.lt/silumos-siurbliai/

Daugiau informacijos paramos gavimui: https://www.apva.lt/kvietimas-fiziniams-asmenims-del-atsinaujinanciu-energijos-istekliu/

 

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.