fbpx
☀️ Šiluma – žiemą, vėsa – vasarą. ❄️ Komfortas visais metų laikais!

Samsung oro kondicionieriai

Ar Jūs pavargote nuo alinančio karščio, termometro stulpelio svyravimų ir garso? Samsung oro kondicionierių pagalba pamiršite apie šias problemas ir mėgausitės švariu oru namuose ir darbe visais patogumais. Kodėl būtent turėtumėte pasirinkti, Samsung gamybos, oro kondicionierių modelius? Nes, Samsung įranga yra diegianti naujausias technologijas į savo kuriamus modelius, išskirtinio įvaizdžio, pateikianti aukščiausių standartų įrangą, taupanti energiją ir aprūpinta galinga filtravimo sistema.

Filtrai 0

Kaina

Pagal patalpos dydį

Rūšiavimas

Rodyti Puslapyje

Filtrai
- 0

Filtras

Kaina

Gamintojas

Patalpos dydis

Samsung oro kondicionieriai pasižymi daug geresne valdymo technologija, leidžianti sutaupyti el. sąnaudas įrangos įsijungimui ir išsijungimui. „Samsung“ oro kondicionieriuose taip pat montuojami antibakteriniai filtrai. Šie filtriukai surenka iš oro net pačias smulkiausias dulkių daleles, net mažiausios bakterijos ir virusai pašalinami specialios antimikrobinės dangos struktūros dėka. Šiuos filtrus labai lengva prižiūrėti – nuo jų tiesiog reikia tekančiu vandeniu nuplauti nešvarumus. „Samsung“ oro kondicionieriai turi specialų veikimo režimą, kuris leis daug geriau Jums miegoti. Toks režimas leidžia palaikyti komfortišką aplinką patalpoje. Tokia veikimo funkcija dar ir yra labai taupi, ji sumažina elektros energijos sąnaudas net iki 36 procentų lyginant su įprastiniu režimu. Naujos kartos „Samsung“ kondicionieriai taupo jūsų pinigines išlaidas net ir tada, kai yra neįjungti. Patobulinta valdymo plokštė naudoja labai mažai elektros sąnaudų, kai įrenginys neįjungtas – tai yra labai didelis „Samsung“ oro kondicionierių privalumas, palyginus su kitais mikroklimato prekiniais ženklais.
Siekiant išvengti nereikalingų išlaidų ir problemų, mūsų įmonė siūlo protingą sprendimą – su Samsung oro kondicionavimo sistemų įrengimu.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos