Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Kas yra vėdinimas?

Vėdinimas (nuo lot. žodžio Ventilatio) – tai yra procesas, kai kambaryje esantis oras keičiamas šviežiu lauko oru. Kartu su šiuo procesu, kuomet tai reikalinga ar būtina, oras yra filtruojamas, pašildomas ar atvėsinamas, sudrėkinamas ar nusausinamas. Toks oro kaitos sudarymas uždaroje erdvėje užtikrina:

* O2 ore papildymą,
* CO2 koncentracijos sumažinimą,
* vandens garų pertekliaus pašalinimą,
* oro teršalų pašalinimą.

Reikia konsultacijos? Paskambinkite!

+370 640 44999

 

vedinimas

 

Vėdinimo sistemų rūšys:

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo įtraukiamosios – ištraukiamosios vėdinimo sistemos su energijos rekuperacija. Taip yra todėl, kad šaltu metų laiku į namo vidų įtraukiamą orą reikia sušildyti, tam sunaudojamas didžiulis šiluminės energijos kiekis. Rekuperacinis vėdinimas leidžia sutaupyti apie 50 proc. Šilumos, nes jose įtraukiamas (šaltas) oras dalinai sušildomas ištraukiamu (šiltu) oru. Dalinai todėl, kad ištraukiamo oro šilumos ne visuomet pakanka šaltam orui sušildyti iki +20 ºС. Taigi, esant labai žemai temperatūrai lauke, įtraukiamą orą papildomai šildo rekuperatoriuje įrengtas šildytuvas (kaloriferis).

Vėdinimo paslaugos ir Kaina

Natūralus vėdinimas – natūrali oro trauka.
Toks vėdinimas tinka, kai reikia ištraukti nedidelį oro kiekį užteks ir natūralios oro traukos. Tokiu atveju patalpoje esanti kanalo anga tiesiog uždengiama ventiliacinėmis grotelėmis.

Mechaninis vėdinimas – mechaninė oro trauka.
Jei kanalo skerspjūvis, esant natūraliai oro traukai, pernelyg didelis, jį galima sumažinti, vonioje, sanitariniuose mazguose įrengiant ventiliatorius, taip sudarant mechaninę oro trauką.

Ištraukiamieji ventiliatoriai.
Vėdinimo įrangos rinka siūlo daugybę įvairių rūšių bei tipų ištraukiamųjų ventiliatorių, skirtų sanitariniams mazgams, vonios kambariams. Populiariausi yra sieniniai ventiliatoriai, tvirtinami prie sienų tiesiogiai ventiliaciniame kanale. Mėgstami ir paslėpti ventiliatoriai, kurie montuojami ertmėje tarp lubų ir lubų plokščių ir ortakiu sujungiami su kanalu. Ventiliatorius parenkamas pagal iš anksto apskaičiuotą ištraukimo išeigą, atsižvelgiant į slėgio nuostolius, orui judant ortakiais. Kitaip tariant, ventiliatorius parenkamas ne tiksliai pagal skaičių, o paliekant rezervą slėgio nuostoliams, kuriuos apskaičiuos vėdinimo įrangos pardavėjai,
jei nurodysite jiems ortakių ilgį ir medžiagą, iš kurios jie pagaminti.

 

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos