fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Airwell šilumos siurbliai

Jau nuo XX amžiaus vidurio inovatyvius sprendimus šilumos bei vėsinimo sektoriuje siūlanti Airwell – tenkina tiek privataus, tiek verslo sektoriaus poreikius. Norintiems šaltuoju metų laiku patalpose visada jaustis gerai, tačiau neskirti tam nei daug investicijų, nei savo laiko – siūlomi šilumos siurbliai oras-oras bei oras-vanduo, kurių veikimui nereikia daug energijos, tačiau sistemos geba aptarnauti net ir didelius plotus.

Filtrai 0

Kaina

Pagal patalpos dydį

Rūšiavimas

Rodyti Puslapyje

Filtrai
- 0

Filtras

Kaina

Gamintojas

Efektyvus šildymas

Įrangos tipas

Patalpos dydis

Galingumas (kW)

Šilumos siurbliai oras-oras

Jeigu norite įsigyti sistemas, kurios prisidės prie tobulo Jūsų būsto mikroklimato visus metus – geriausias pasirinkimas Airwell šilumos siurbliai oras-oras, kurie veikia ir kaip patalpų šildymo, ir kaip vėsinimo sistema. Kiekvienam pagal poreikius siūloma skirtingų tipų sistema, kuri aptarnauja ir skirtingo erdvumo patalpas bei pasižymi papildomomis funkcijomis: montuojami ant sienų, pastatomi, mobilūs ir t.t. Jeigu nežinote, kuri įranga labiausiai tinka Jūsų namuose – visada kviečiame susisiekti su mūsų ekspertais, kurie detaliau supažindins su Airwell gaminiais ir padės rasti labiausiai tinkamą.

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Didesniuose namuose geriausiai tinka Airwell šilumos siurbliai oras-vanduo, kurie ne tik šildo patalpas, tačiau taip pat ir papildomai paruošia karštą vandenį. Tai – tiek ekologija, tiek ekonomija, kuri nereikalauja iš žmogaus jokių pastangų bei laiko. Gamintojas siūlo rinktis iš skirtingo tipo sistemų, kurios varijuoja savo charakteristikomis galinčiomis geriausiai atitikti tiek tam tikro būsto, tiek asmeninius žmogaus poreikius.

Šilumos siurbliai – geresnei gyvenimo kokybei

Airwell kokybė yra patikrinta laiko, tad verta rinktis inovacijas, kurios jau ne vienerius metus tarnauja milijonų žmonių namuose. Tai sistemos, kurios ne tik veikia našiai ir gali būti naudojamos visus metus, tačiau joms išlaikyti nereikalingi dideli kaštai, priešingai, lyginant su kieto kuro katilais – pavyks sutaupyti net iki 70 % investicijų skirtų šilumos energijai išgauti. Įmonė labai daug dėmesio skiria inovacijoms ir siūlo sistemas, kurios gali būti valdomos nuotoliniu būdu. Tai leidžia užtikrinti, kad namuose visada bus Jūsų poreikius patenkinantis mikroklimatas, kuris gerina gyvenimo kokybę. Galiausiai, daug dėmesio skiriama ekologijai, kuri yra Airwell prioritetas.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos