fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Airwell oro kondicionieriai

Geras namų mikroklimatas yra neatsiejamas nuo oro kondicionierių, kurie kaitriausias vasaros dienas padaro kur kas malonesnėmis, juolab, galinčiomis padėti išvengti sveikatos sutrikimų kylančių dėl karščių. Puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo, yra ekonomiškos klasės, tačiau inovatyvūs bei ilgai tarnaujantys Airwell oro kondicionieriai, kurie džiugina jau ne vieną lietuvį. Prancūziška kokybė neatsiejama ir nuo patrauklaus dizaino, kuris tinka kiekvienuose namuose, kuriuose gyvena savimi besirūpinantys žmonės.

Filtrai 0

Kaina

Pagal patalpos dydį

Rūšiavimas

Rodyti Puslapyje

Filtrai
- 0

Filtras

Kaina

Gamintojas

Efektyvus šildymas

Patalpos dydis

Prancūziška kokybė – Jūsų namams Airwell

įmonė savo veiklą pradėjo dar 1947-ais metais, tad ilgametė patirtis yra geriausia garantija, kuria verta pasitikėti ir XXI amžiaus lietuviui. Tai šiluminių sprendimų kūrėjas, kuris rūpinasi skirtingus poreikius turinčių žmonių namais bei verslo sektoriaus galimybių patenkinimu ir yra orientuotas į išmanumą bei saugumą. Įmonė labai daug dėmesio skiria ekologijai bei ekonomijai, tad nuolatos ieško inovatyvių metodų, kurie padėtų sutaupyti, tačiau gauti kuo daugiau naudos.

Ne tik gaivus, tačiau ir švarus oras

Siūlome rinktis Airwell oro kondicionavimo sistemas, kurios ne tik rūpinasi tinkama vėsa patalpose, kai lauke labai karšta, tačiau sistemas su oro jonizatoriaus priedais, kurie padeda išvalyti orą nuo įvairių mikroorganizmų, nes jie sukelia žmonėms bei gyvūnams alergijas ir kitas sveikatos problemas.

Įranga, kuri tarnaus visus metus

Ieškantiems tobulo būsto mikroklimato kūrėjo, kuris tarnaus visus metus – siūlomi šio gamintojo oro kondicionieriai, kurie ne tik vėsina, tačiau taip pat ir šildo. Aukštos kokybės šiluminis komfortas visai šeimai nėra brangus, kadangi energijos kaštai – minimalūs. Kadangi sistema naudoja orą, kaip priemonę šilumai arba vėsumui išgauti, ši atsinaujinančios energetikos galimybė taip pat yra draugiška ir gamtai, tad gyvendami patogiai – esate tvarūs ir rūpinatės aplinka, kuri yra mūsų namai.

Valdymas nuotoliniu būdu

Airwell oro kondicionieriai yra kurti remiantis pažangiausia technologija, kuriai veikti ne tik nereikia daug energijos, tačiau taip pat ir užtikrinamas maksimalus komfortas. Su „AirHome“ sistemos funkcija galite nuotoliniu būdu valdyti įrenginį bei užtikrinti, kad Jums dar nespėjus grįžti namo – įranga atvėsins arba pašildys patalpas iki Jums reikalingos temperatūros. „AirHome“ veikia ir kartu su Android, ir kartu su iOs, nes Airwell rūpinasi skirtingų žmonių poreikiais.

Prekių Kategorijos

  • Oro kondicionieriai
  • Šilumos Siurbliai
  • Saulės elektrinės
  • Vėdinimas
  • Gamintojai
  • Oro Sausintuvai
  • Kiti Įrenginiai
  • X

    Prekių Kategorijos