Kondicionieriaus pultelio naudojimas

Naujienas: Kondicionieriaus pultelio naudojimas - specdarbai.lt

Šiais laikais, daugelio žmonių namuose galima aptikti oro kondicionierių. Tai…

Šiais laikais, daugelio žmonių namuose galima aptikti oro kondicionierių. Tai pagirtina, bet kartu ir graudu, nes ne visi teisingai moka juo naudotis. Ypač būna kebli situacija, kai į svečius, pas jauną šeimą atvykę pagyvenę tėvai ar draugai sukelia nereikalingą sumaištį, pasakodami apie kondicionieriaus veikimo principus. Pasitelkime specialistus ir pabandykime kartu išsiaiškinti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį, norint teisingai naudotis kondicionieriaus funkcijomis.

Kiekvienas oro kondicionierius turi nuotolinį valdymo pultą. Jų yra daugybė, skiriasi tik variacijos ar išvaizda, tačiau funkcijos ir užrašai ant mygtukų lieka tie patys. Deja, daugelis žmonių, nusipirkę oro kondicionierių, neatsižvelgia į valdymo pultelio instrukciją, bando viską daryti savarankiškai. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad oro kondicionieriumi naudojamės apytiksliai 3 mėnesius per metus. Todėl yra tikimybė, kad kitais metais pamiršime jo veikimo funkcijas ir jau nemokėsime teisingai naudotis nei pulteliu, nei kondicionieriumi.

Šiuo straipsniu, mes norime jums padėti suprasti, ką reiškia kiekvienas mygtukas ir kokią funkciją jis vykdo.

 

kondicionieriaus-pultelis
Smart sever – puiki funkcija elektros taupymo rėžimui. Nustačius tam tikrą temperatūrą kambaryje ir ją pasiekus, kondicionierius sumažina darbo apimtis, o pradėjus vėl jai kilti, jis suveikia ir atvėsina kambarį.

Mode – paspaudus šį mygtuką kondicionierius pereina prie įvairių darbo rėžimų. Paspaudus vieną kartą – kondicionierius dirbs automatiniu rėžimu, paspaudus antrą kartą – įsijungs (cool) rėžimas.

Cool (iš anglų kalbos – šaldymas) – suteikia greitąją prieigą prie šalto oro. Paspaudus dar kartą (mode) mygtuką mes pereisim prie rėžimo:

Dry – (iš anglų kalbos – sausinimas) – kondicionierius pradeda dirbti sulėtintu, vidutiniu šaldymo rėžimu. Paspaudus dar kartą valdymo pulto mygtuką, patenkame į rėžimą (Fan).

Fan – kondicionierius pradeda dirbti tyliai, kiek tyliau nei rėžime (dry).

Turbo – šis kondicionieriaus rėžimas sustiprina darbą aukščiau paminėtų rėžimų su mygtuku (mode), išskyrus funkciją (auto).

Qulet – išvertus reiškia tyliai, tačiau duota funkcija ne itin patildo kondicionierių ir padavimą, ji labiau padeda išsklaidyti šaltą orą, jis nepučia tiesiogiai. Šis rėžimas itin tinka, kai namuose yra vaikų.

Auto clean – paspaudus šį mygtuką kondicionierius pats save dezinfekuoja ir sausina garintuvą ir įvairias detales. Po to, kai jūs trijų dienų laikotarpyje, nors kartą paspausite ant šios funkcijos ir leisite šiam rėžimui dirbti bent pusę valandos, visa drėgmė iš kondicionieriaus vidaus bus pašalinta ir nesusiformuos grybelis.

Temp – paspaudus mygtuką į viršų ar į apačią, jūs reguliuojate šildymo arba vėsinimo temperatūrą.

Fan – funkcija (fan) leidžia nustatyti kondicionieriaus apsisukimo greitį, vėsaus oro padavimą­­­­. Neveikia prie įjungto automatinio kondicionieriaus rėžimo.

­­­Good sleep – mygtukas, atsakingas už kondicionieriaus pervedimą į pusiau miegantį rėžimą. Šiame rėžime, iš kondicionieriaus paduotas šaltas oras, išsisklaido palei lubas. Galite drąsiai miegoti. Tikimybė sušalti ar susirgti yra minimali.

On Timer – laikmačio įjungimas

Time Up – mygtukas, kuris prideda laiko, laikmačio įjungimo rėžimui.

Set – gero miego mygtukas. Įvedus laiką, trijų sekundžių laikotarpyje spauskite mygtuką (set), tuomet užsifiksuos ir nusistatys jūsų pasirinktas laikas.

Off Timer – laikmačio išjungimas

Time Down – mygtukas trumpinantis laiką, prieš atsijungiant kondicionieriaus laikmačio įjungimo rėžimui.

Cancel – mygtukas, kuris atšaukia pasirinktas jūsų komandas, priklausančias laikui ir nustatytoms kondicionieriaus programoms.

Vadybininko konsultacija
Mob.: +370 601 86 366
El.paštas: info@specdarbai.lt
30€ montavimo darbams
2% kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
5% С&H kondicionieriui
5% HTW kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
100€ oras-vanduo šil. siurbliui
20€ С&H kondicionieriui
10€ С&H kondicionieriui
20€ С&H kondicionieriui
Nieko nelaimėjote
Siūlome sudalyvauti mūsų loterijoje.
Įveskite savo el. paštą ir laimėkite išskirtinius prizus.
Taisyklės ir sąlygos:
  • Vienas vartotojas gali žaisti vieną kartą.
  • Kodą galite panaudoti ir perkant elektroninėje parduotuvėje, ir perkant tiesiai iš vadybininko – gavus konkretų pasiūlymą.
  • Laimėjus 30 Eur nuolaidą oro kondicionieriaus/šilumos siurblio oras-oras montavimui kodą reikės pasakyti užsakymo metu telefonu.