fbpx

Palyginimas

Patikusios prekės

Pirkinių krepšelis

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – puiki, taupi, moderni šildymo alternatyva Jūsų būstui. Tai tas pats oro kondicionierius tik savyje turintis šilumos siurblį ir visais atvejais šildymo funkciją. Šilumos siurbliai tai technologijos, kurios savo darbui naudoja gamtos energijas: orą ir vandenį. Šilumos siurbliai būna dviejų rūšių:
Šilumos siurbliai oras – oras (kaip minėta, paprastas oro kondicionierius su šildymo funkcija), kuris vienokį orą pakeičia kitu: šiltą šaltu ir atvirkščiai, jie veikia pūtimo principu. Šilumos siurbliai oras – vanduo tai sistema, kuri pasitelkusi vandenį. T.y. šio įrenginio dėka šiluma perduodama į vandenį, kur toliau gali keliauti radiatoriais ar grindiniu šildymu. Taip pat šie šilumos siurbliai gali ruošti vandenį Jūsų vartojimui.Šilumos siurblio pasirinkimas, leis taupyti Jums elektros sąnaudas, taip pat tai puiki alternatyva netgi butui, atsisakius centralizuoto šildymo. Lietuvoje pateikiamas didelis šilumos siurblių pasirinkimas, viskas priklauso nuo prekinio ženklo, norimų sušildyti ar atvėsinti patalpų dydžio bei sistemos rūšies.

Šių dviejų sistemų kainos negalime lyginti, nes šilumos siurbliai oras – vanduo skirtas didesnėms patalpoms: namams, sodyboms. Tuo tarpu šilumos siurbliai oras – oras puikiai tinka mažesnėms patalpoms tokioms kaip butams, parduotuvėms, kioskeliams, tačiau kai kurios sistemos net didesnėms komercinės paskirties patalpoms. Butams dažniausiai naudojami oro kondicionieriai vadinamos SPLIT sistemos, kai komplektacijoje yra vienas išorinis ir vienas vidinis oro kondicionieriaus blokas, tokio tipo šilumos siurbliai bus pajėgūs atvėsinti ar sušildyti vieną patalpą. Jeigu reikia vienu metu atšaldyti kelias patalpas tokiu atveju naudojami šilumos siurbliai – sistemos – MULTI SPLIT. Šiuo atveju išorinis blokas vienas, o vidinių gali būti net iki 5 vienetų. Turimos didesnės sistemos – VRV, mini VRV, tokios sistemos dažniausiai naudojamos komercinėse patalpose, kur prie vieno išorinio bloko gali būti prijungiamos virš 30 vienetų vidinių šilumos siurblių blokų, šiuo atveju būtina atkreipti dėmesį į šilumos siurblio galingumą. Multi split, VRF sistemos puikiai išsprendžia fasado ploto sudarkymą, t.y. vieną išorinį bloką paprasčiau yra paslėpti nei dešimt. Tokį patį sprendimą atlieka šilumos siurbliai oras – vanduo – nes vienos išorinio bloko pagalba, patalpose šie šilumos siurbliai atlieka net tris Jums naudingas funkcijas: šildo, šaldo, ruošia karštą vandenį.

Šilumos siurbliai kainos:

Šilumos siurbliai oras-vanduo. Nauda

Specdarbai.lt siūlomi geriausios kokybės šilumos siurbliai oras-vanduo pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ir leis gyventi šiltai, jaukiai, patogiai.

 • Ši šildymo įranga lengvai integruojama į bet kokią kitą, įprastinę namų apšildymo sistemą;
 • Siurblys sėkmingai veikia ir tokiu atveju, kai temperatūra lauke +30, ir tokiu atveju, kai ji lauke krenta iki -30;
 • Tai – visiškai žmogui saugi įranga, kuri neturi jokio žalingo poveikio;
 • Siurblys oras-vanduo padės ne tik apšildyti patalpas, tačiau ir pasirūpinti karšto vandens paruošimu mažomis sąnaudomis;
 • Išlaidos šildymui sumažėja net iki 70 %;
 • Pamirškite katilinės vargus, kadangi jos Jums… nereikės;
 • Sistema yra draugiška aplinkai, kadangi neišmeta CO2;
 • Montavimas ne tik greitas, tačiau įrangai nereikia daug vietos, ji atrodo estetiškai;
 • Automatinis paleidimas, sistema – be priežiūros, tad galite palikti ją veikti ilgesniam laikui ir išvykti atostogų.

Šilumos siurbliai oras-oras. Nauda

Kita mūsų siūloma alternatyva yra šilumos siurbliai oras-oras, kurie taip pat pasižymi svarbiomis gyvenimą lengvinančiomis savybėmis.

 • Šio tipo sistema veikia savarankiškai, tad nereikalinga papildoma įranga (pavyzdžiui, radiatoriai);
 • Namuose bus ne tik maloniai šilta, tačiau ir jauku, kadangi išjudinamas oras, kuris padeda išvengti pelėsio bei drėgmės;
 • Ši sistema puikiai tinka tiek naujos, tiek senos statybos namuose. Universalumas – svarbiausia jos savybė;
 • Sutaupysite net iki 80 % energijos skirtos namų apšildymui;
 • Montavimas labai greitas ir paprastas, nereikia „išdarkyti“ interjero arba aplinkos;
 • Tai puikus pasirinkimas ne tik naujos, tačiau ir senos statybos namuose;
 • Sistema naudojama ne tik kaip šildymo išgavimo įranga, tačiau ir oro kondicionierius.

Šilumos siurblio montavimas

Nors šilumos siurbliai pasižymi gana greitu ir paprastu montavimu, visgi, siūlome darbus palikti mūsų specialistams, kurie ne tik puikiai išmano pajungimo technologijas, tačiau ir turi įrangą, kuri padeda darbus optimizuoti bei atlikti greičiau. Atlikdami specialius darbus mūsų komandos specialistai taip pat suteiks Jums visą reikalingą informaciją apie priežiūrą bei gedimus, kuriuos pamačius – reikalingas profesionalas (nebandykite gedimų šalinti patys). Nei montavimas, nei sistemos priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja daug laiko. Tačiau tik tokiu atveju, kai darbus atlieka patyrę savo sferos specialistai.

Šilumos siurblio pasirinkimas

Ieškodami tinkamiausio šilumos siurblio turėtumėte įvertinti smulkmenas, detales, kadangi būtent jos ir lemia geriausią rezultatą, kuris ne tik labiausiai patenkina Jūsų poreikius, tačiau taip pat ir labiausiai tinka Jūsų namuose.

Mūsų specialistai siūlydami siurblius – dažniausiai įvertina šiuos aspektus:

GALINGUMAS. Tai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis siurblius. Kuo namas yra senesnis ir kuo plotas yra didesnis – tuo galingesnės įrangos reikia. Specialistai padės Jums pasirinkti tinkamiausią variantą patalpų šildymui ir parinks tinkamiausio galingumo šilumos siurblį!

KAINA. Kitas daugeliui klientų aktualus kriterijus yra kaina. Mes ne tik galime pasiūlyti sistemas lanksčiomis kainomis, tačiau ir padedame parinkti šilumos siurblio oras-oras arba oras-vanduo variantą tinkamą kompensacijai gauti. Siūlome ne tik konsultacijas dėl tinkamiausios įrangos, tačiau ir greitą montavimą, priežiūrą, patarimus.

VALDYMAS. Šiuo metu rinkoje siūlomos ypač inovatyvios sistemos, kurios pasižymi ne tik paprastu, tačiau ir patogiu valdymu. Įjungti siurblius galima nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, kol važiuojate namo po darbo). Tokios sistemos veikia su integruotu interneto moduliu. Žinoma, kainuoja daugiau, tačiau ir suteikia kasdienybei daugiau komforto.

GARANTIJA. Standartinė garantija šilumos siurbliui siekia iki 2 metų, tačiau pagal poreikius galima ją prasitęsti. Svarbiausia nepirkti siurblių iš abejotinų prekybos vietų, kurios nedirba legaliai. Negausite ne tik garantijos, tačiau ir sistemingai veikiančios įrangos.

GAMINTOJAS. Dar vienas svarbus kriterijus. Plačiau apie gamintojus verta skaityti internete. Taip susidarysite nuomonę apie gaminius. Mes prekiaujame tik pripažintų gamintojų sistemomis, tad pasitikime tuo, ką siūlome savo klientams. Jūsų dėmesiui – Cooper&Hunter, HTW, Daikin, Electrolux, Fujitsu, Panasonic ir kiti šilumos siurbliai.

PASKIRTIS. Priklausomai nuo pasirenkamo siurblio galima gauti ne tik namų pašildymą, tačiau ir daugiau funkcijų. Kaip jau minėjome šilumos siurbliai oras-oras veikia ir kaip namų kondicionavimo sistemos, o oras-vanduo – kaip vandens šildytuvai. Prieš ieškodami labiausiai tinkamo nurodykite pardavėjams tikslius kriterijus – kodėl įranga Jums reikalinga. Pagal tai bus pasiūlyta ir tinkamiausia sistema.

ĮRANGOS DYDIS. Nors siurblių dydis tiesiogiai priklauso nuo tipo bei atliekamų funkcijų, visgi, kai kurie radę analogiškus variantus renkasi tą, kuris estetiškai atrodo patraukliau. Nepamirškite, kad siurbliai neužima daug vietos, dažniausiai montuojami mažai matomose erdvėse, galiausiai, yra estetiški, tad  visos sistemos tiks tiek prie interjero, tiek eksterjero. Galime pasiūlyti šilumos siurblius oras-oras, kurie puikiai tiks kiekvienai patalpai bei taps išskirtine interjero detale!

Pas mus šilumos siurblius oras-oras bei oras-vanduo galite įsigyti išsimokėtinai. Neatidėkite šio pirkinio rytojui ir mėgaukitės įrangos suteikiama nauda jau šiandien! Susisiekite ir mes pateiksime tinkamiausią šildymo sprendimą, kuris palengvins Jūsų gyvenimą bei suteiks tobulą komfortą visais metų laikais!

Kokios šilumos siurblių įrenginių elektros sąnaudos?

Šilumos siurblio oras-oras elektros sąnaudos yra visai nedidelės. Šilumos siurblių oras-oras nuo 0,20 iki 2 EUR už 1m², šilumos siurblių oras-vanduo nuo 0,20 iki 2 eur už 1m² vidutiniškai per mėnesį (priklauso nuo namo energetinės klasės).

Ar sudėtingas šilumos siurblio oras-oras valdymas?

Nesudėtingas. Pagrindinius nustatymus nustato inžinieriai paleidimo – derinimo metu, o galutiniam vartotojui tereikia vėliau pagal poreikį pasireguliuoti vidaus, buitinio karšto vandens ar vandens paruošimo šildymui temperatūrą. Prie kiekvieno įrenginio yra pridedama instrukcija, kurioje paaiškinta, kaip reiktų naudotis įranga.

Kokia man nauda iš wifi įrenginio integruoto į šilumos siurblį?

GVažiuodami į namus (sodyba) – Jūs iš anksto galite nustatyti norimą oro temperatūrą, o grįžus mėgautis komfortu ir gaiva. Tai ypač aktualu sodybų savininkams. Dažnas sodybos turėtojas žiemą atvykęs turi kūrenti židinį ir laukti, kol patalpa sušils. Jei turite židinį sodyboje, tai nereikės ilgai laukti, kol jis prišildys. Ir visa tai vyksta tik mygtuko paspaudimu.

Ar galiu pats montuoti šilumos siurblį?

Protingiau montavimo darbus patikėti specialistams, kad nenukentėtų įranga ir ateityje neturėtumėte papildomų išlaidų.

Prekių Kategorijos

 • Oro kondicionieriai
 • Šilumos Siurbliai
 • Saulės elektrinės
 • Vėdinimas
 • Gamintojai
 • Oro Sausintuvai
 • Kiti Įrenginiai
 • X

  Prekių Kategorijos